logo_ukra

Coinspot 09.08.2020

BTC/USD

11608.03

ETH/USD

387.34

LTC/USD

56.80

НБУ 09.08.2020

USD/UAH

27.86

EUR/UAH

32.80

RUB/UAH

0.38

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство події НПФ «Династія» від ICU став найкращим пенсійним фондом України у 2020 році
commentss НОВИНИ Всі новини

НПФ «Династія» від ICU став найкращим пенсійним фондом України у 2020 році

Недержавний пенсійний фонд «Династія» інвестиційної групи ICU став переможцем премії Innovation&Excellence Awards 2020 авторитетного міжнародного фінансового видання Corporate LiveWire в номінації Кращий відритий пенсійний фонд.

3 липня 2020, 20:28 comments520
НПФ «Династія» від ICU став найкращим пенсійним фондом України у 2020 році

Призери премії обиралися шляхом опитування понад 90 000 представників бізнесу та корпоративного сектору, журналістів та передплатників Corporate LiveWire. Переможці оцінювалися на основі таких факторів як сервіс, інновації, досвід, надійність та інші.

"Існуюча середня пенсія в Україні у розмірі 3200 гривень, на жаль, далека від того, щоб забезпечити гідне життя. А перспективи теж не оптимістичні. За наступні 20-30 років навантаження на працюючих українців може збільшитися майже у два рази за рахунок старіння населення України та, відповідно, зростання кількості пенсіонерів. Це означає майбутнє зменшення пенсій або збільшення витрат бюджету. Ми раді, що все більше українців замислюються про це та відкривають свої приватні пенсійні рахунки, щоб мати гарантовану пенсію, не покладаючись на державу", - коментує Костянтин Стеценко, співзасновник групи ICU.

"Ми розвиваємо "Династію" як сучасний європейський пенсійний фонд. Попри наднадійну консервативну стратегію інвестування ми забезпечуємо одну з кращих дохідностей на українському ринку пенсійних фондів. Проте ми не зупиняємося лише на фінансових показниках. Ми активно діджиталізуємо свої послуги, маємо онлайн-кабінет 24/7, співпрацюємо з Приват24, Портмоне та Монобанк, щоб клієнтам було зручно користуватись пенсійними рахунками", - відзначив керуючий локальними активами ICU в Україні Григорій Овчаренко.

За підсумками 2019 року НПФ Династія став другим за дохідністю відкритим пенсійним фондом в Україні, принісши своїм вкладникам 19.04% річних, тоді як річний показник інфляції склав 4.1%. Дохідність фонду за останній рік (станом на 30 червня) складає 20,26%, що залишається одним з найкращих показників дохідності на ринку недержавних пенсійних фондів.

Відкритий пенсійний фонд "Династія" зареєстровано 1 червня 2006 року. Учасниками фонду наразі є понад 40 000 осіб. Вартість чистих активів "Династії" перевищує 89 млн грн. Фонд входить до складу фінансової групи ICU, яка була заснована Макаром Пасенюком і Костянтином Стеценко у 2006 році та вже більш 10 років є лідером на ринку управління активами України.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!