Рубрики
МЕНЮ
Елизавета Черных
Рейтинги завжди були головною основою для довіри або недовіри до соціологів. Основою для скепсису є власні політичні орієнтації — якщо в новому опитуванні рейтинг твоєї політичної сили знизився, то такий рейтинг неодмінно "куплений". Такою думкою з виданням "Коментарі" поділився Володимир Паніотто, генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології.
Яким рейтингам можна довіряти і з чим пов'язаний міф про їхню нечесність - фото з відкритих джерел
За словами фахівця, рівень соціологічної культури політиків і журналістів залишає бажати кращого, в інтерпретації даних постійно робляться помилки.
Експерт запевняє, що довіряти можна усім рейтингам, які публікуються після 2004 року, і розповідає, з чим пов'язаний міф про нечесні рейтинги:
Нагадаємо, що свіжі рейтинги політиків і партій від Соціологічної групи "Рейтинг", згідно з якими рейтинг довіри до політиків очолює Володимир Зеленський, як і президентський, традиційно викликали у одних — скепсис, у інших — радість, у третіх — щиру печаль. Наскільки новий рейтинг відповідає дійсності? Дослідження яких контор ближче до реальності? "Коментарі" розбиралися в ситуації з експертами.
Новини