Головна Новини Суспільство події Коли очікувати масовий спалах грипу в Україні: розповіли медики
commentss НОВИНИ Всі новини

Коли очікувати масовий спалах грипу в Україні: розповіли медики

Захворюваність на ковід зменшується, однак з грудня зростатиме захворюваність на грип – Ігор Кузін

сьогодні, 15:30
Поділіться публікацією:

У серпні показники COVID-19 в Україні сягнули піку, але тепер кількість випадків швидко знижується. Однак замість коронавірусу наближається інша проблема — грип. Ігор Кузін, заступник міністра охорони здоров’я, попереджає, що вже з грудня почнеться збільшення випадків захворювання на грип.

Коли очікувати масовий спалах грипу в Україні: розповіли медики

Спалах грипу в Україні: реальна загроза чи побоювання

Ігор Кузін зазначає, що кількість випадків COVID-19 зараз зменшується і ця тенденція продовжиться до кінця року. Але з настанням грудня очікується зростання захворюваності на грип, яке може тривати до кінця лютого.

"Станом на сьогодні ми бачимо, що ситуація характеризується таким чином  – ковід поступово зменшується, і він буде продовжувати зменшуватися до кінця цього року.  Починаючи з грудня ми будемо спостерігати зростання захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, які викликані будуть в переважній більшості саме грипом. І грип буде циркулювати до кінця лютого, можливо, навіть березня наступного року", – додав Ігор Кузін.

Медики прогнозують, що найбільше випадків грипу буде у грудні, січні, а можливо й у лютому. Ігор Кузін наголошує на важливості підготовки до цього періоду, особливо для тих, хто знаходиться в групі ризику. 

Читайте також на порталі “Коментарі” — В Україні 30 вересня розпочався епідемічний сезон 2024/2025 з ГРВІ. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на інформацію Київського міського центру контролю та профілактики хвороб. 

Також “Коментарі” писали, що алергія на холод, або холодова кропив'янка, є рідкісним захворюванням, яке проявляється у вигляді червоних сверблячих висипань на шкірі після контакту з холодом. Це може бути викликано холодною водою, повітрям або навіть холодними предметами. Холодова кропив'янка може бути як набутою, так і спадковою. Набута форма зазвичай розвивається у молодих людей, тоді як спадкова форма є рідкісною і передається генетично. Як боротися з хворобою, повідомляє портал “Коментарі”.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини