Рубрики
МЕНЮ
Данило Матюха
Соціальні мережі продовжують невпинно втрачати трафік і морально застарівають в очах молодого покоління інтернет-користувачів. Західноєвропейські та американські юзери вже давно змінили закостенілий Facebook на більш гнучкі та привітні до нової аудиторії Twitter чи Snapchat, які поки не особливо прижилися в Україні.
Telegram - фото з відкритих джерел
Монополісти, що ніколи не мали сильних конкурентів на ринку social media, поступово програють боротьбу молодим та амбітним проєктам, спрямованим на швидкий обмін інформацією та максимальну анонімність у мережі.
Наприклад, нове дітище творця російської соцмережі "ВКонтакті" Павла Дурова Telegram вже давно перетворилося зі звичайного месенджера на де-факто соцмережу нового формату. З кожним роком проєкт поповнюється мільйонами нових користувачів, стаючи амбітним гравцем у царині соціальних медій.
Не залишаються осторонь і політичні експерти, для яких Telegram став ковтком свіжого повітря у задушливій кімнатці цензури на Facebook. Про це вони поділилися з читачами порталу "Коментарі" в ексклюзивному інтерв'ю.
Своєю чергою політичний аналітик Олексій Голобуцький запевнив, що у блогерській справі не дуже коректно порівнювати Facebook і Telegram, адже між ними відчувається суттєва відмінність контенту.
Нагадаємо, що засновник популярного месенджера Telegram Павло Дуров розповів про зміни в роботі сервісу. За його словами, з наступного року месенджер почне монетизуватися для того, щоб підтримувати великі витрати на сервери та трафік.
Новини