Рубрики
МЕНЮ
Светлана Шкурупий
Часник – смачний та дуже корисний овоч, тому, по можливості, його обов'язково потрібно висадити на городі. Але щоб урожай вийшов великим і соковитим, необхідно знати деякі секрети, які, зокрема, стосуються підживлення овочевої культури.
Чим підгодовувати часник (фото з відкритих джерел)
Експерти кажуть, що добрива потрібні рослинам для активного росту та розвитку, але "підгодовувати" часник потрібно вчасно. Чим це краще робити, щоби зібрати щедрий урожай?
Аміачна селітра
Навесні для підживлення часнику можна використовувати аміачну селітру, тому що в ній менше азоту, а значить ризик того, що часник пожовкне, менший. А ще аміачна селітра краще всмоктується за низьких температур, тому її потрібно застосовувати у травні. Спочатку потрібно зробити розчин і провести звичайний полив, щоб зволожився ґрунт. Потім на кожен квадратний метр посадок вноситься по 30 г аміачної селітри.
Сульфат магнію
Це добриво — друге підживлення для овочів. У ньому міститься фосфор, а це важливий елемент, адже за його дефіциту коренева система часнику розвивається погано. Експерти рекомендують на квадратний метр посадок використовувати 30 г сульфату магнію.
Монокалійфосфат
Це концентроване водорозчинне безхлорне фосфорно-калійне добриво. Його варто застосовувати через місяць після другого підживлення часнику. На овочевій культурі вже має з'явитися не менше 7 листочків. Спочатку зволожуєте добривом грунт, а потім по 30 грамів вносите на квадратний метр.
Раніше видання "Коментарі" повідомляло, що лікар-дієтолог Михайло Гінзбург розповів, чому часник необхідно додавати до раціону і назвав його дві унікальні властивості.
Новини