logo_ukra

BTC/USD

64161.50

ETH/USD

2362.17

LTC/USD

271.93

USD/UAH

28.10

EUR/UAH

33.60

RUB/UAH

0.39

lang

Мова

UA RU
comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство події Чи можливо перемогти корупцію в Україні - відповідь експерта
commentss НОВИНИ Всі новини

Чи можливо перемогти корупцію в Україні - відповідь експерта

Україна вже приєдналася до програми Аnti-Сorruption Сollective Аction

25 лютого 2021, 11:03

Перемогти корупцію в Україні можливо в рамках програми сталого розвитку ООН. Як це зробити в інтерв'ю "Коментарям" розповіла Тетяна Сахарук, директор глобального договору ООН в Україні.

Чи можливо перемогти корупцію в Україні - відповідь експерта

Чи можливо перемогти корупцію в Україні - фото з відкритих джерел

За словами експерта, щоб викорінити хабарництво в країні, потрібно починати впроваджувати цілі сталого розвитку в освітній процес. Фахівець також стверджує, що Україна вже приєдналася до програми Аnti-Сorruption Сollective Аction, де познайомилася з досвідом інших країн у боротьбі з корупцією:

"Наприклад, Японія ще на початку 20 століття вважалася досить корумпованою країною, і вирішила боротися з цим феноменом всередині країни. Звичайно, був величезний тиск зверху, коли перша особа країни заявила про неприйняття корупції, але починали вони (японці — ред.) з садочків. Найменшим дітям вони показували, як може бути без корупції. Тобто за 20 років вони виростили покоління, яке взагалі не сприймає корупцію. На сьогодні Японія є однією з перших країн світу за рівнем антикорупції", — відзначає експерт.

Тетяна Сахарук підтверджує, що якщо в Україні почати впроваджувати таку модель боротьби з цим феноменом, то наступні покоління можуть жити в некорумпованій країні.

Раніше "Коментарі" розповідали, що сучасним підприємцям і організаторам бізнесу важливо впроваджувати і пропагувати ідею соціальної відповідальності. Це сприяє перш за все розвитку компанії та пошуку нових рішень. Навіщо компаніям вести відповідальний бізнес, чому варто приєднатися до ГДООН і як розвивається соціальна відповідальність серед українських підприємців, розповіла генеральний директор ГДООН Тетяна Сахарук.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: https://comments.ua/
comments

Обговорення

comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!