Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Як виявилося, у Лондона та Парижа недостатньо механізмів, щоб переконати інші європейські столиці підтримати ідею з відправкою миротворчих військ в Україну без військової підтримки США. Інші країни готові підтримати цю ідею, але дивляться у бік Вашингтона, який поки що не може ясно продемонструвати, як він ставиться до цієї ідеї.
Макрон та Стармер. Фото: з відкритих джерел
Президент Франції Еммануель Макрон скликав зустріч у четвер, на яку зібралася 31 країна, включаючи Канаду та Австралію, з конкретною метою зміцнити військову допомогу Україні та визначити, які гарантії безпеки європейські країни готові запропонувати Києву. Ось тільки зрозумілості ця зустріч не дала.
При цьому ключове місце в побоюваннях європейських країн займає питання про те, чи зіграють США якусь роль у підтримці європейського контингенту, якщо він нападе з боку Росії.
Французькі та британські чиновники розглядають план щодо введення військ як засіб забезпечити собі місце за столом переговорів із Росією:
Зазначимо, що в той же час Італія не в захваті від пропозиції Еммануеля Макрона. Прем'єр Італії Джорджа Мелоні скептично ставиться до ідеї "Сил запевнення", про розгортання яких у стратегічно важливих районах України після завершення війни напередодні говорив президент Франції Еммануель Макрон.
Читайте також на порталі "Коментарі" — Європа вилетіла зі світової гри: що стало головним підсумком саміту рішучих у Парижі.
Новини