Представниця України Діана Мироненко взяла участь у Тижні стійкості 2022 в Абу-Дабі (Abu Dhabi Sustainable week 2022), де розповіла про соціальну освіту для дітей як світовий тренд, який розвивається дуже швидко.

Діана Мироненко на Abu Dhabi Sustainable week 2022
Школи створюють для дітей середовище та сприяють створенню еко-ком'юніті, як позакласні збори у яких діти виступають у ролі головних членів-керівників, а батьки, вчителі — підтримкою. Сьогодні це маленький психологічний трюк, давати дітям можливість вирішити "дорослі" проблеми планети. Дотримуючись 17 принципів сталого розвитку ООН.

"У віці з 7-14 років дитина вбирає все, що відбувається навколо неї. За правильної екологічної освіти, вона розуміє як чинити правильно і зростає усвідомленим членом суспільства. Адже ціль на сьогоднішній день — змусити наших дітей думати і чинити по совісті, а це потрібно закладати в них із самого дитинства", — звернула увагу Діана Мироненко.
"Гендерна нерівність, чисті океани і моря, вирубка лісів і т.д. Все це частина розвитку, яка потрібна нашому суспільству. Підростаючому поколінню. Наприклад: "Чи знали ваші діти, що енергію можна отримати з будь-якого предмета. А із пластику можна отримати будівельні матеріали чи дизель?", — зазначила вона.
Представниця України наголосила, що у Філіппінах школи проводять відкриті уроки, де разом із дітьми вони допомагають будувати для людей – бідних, будинки з переробленого пластику.
В останні роки проектування швидкозведених будинків з доступних матеріалів стало окремим — і дуже затребуваним — напрямом сучасної архітектури. Як говорив директор школи, з яким вдалося поговорити Діані Мироненко, вони зв'язалися зі спеціалістом колумбійського бюро Conceptos Plásticos, яке розробило технологію будівництва малоповерхових будівель із переробленого пластику. Лише п'ять днів і будинок готовий.
"На сьогоднішній день ми на міжнародній арені "Youth 4 Sustainability" говоримо не лише про освіту, а й методи впливу на суспільство в цілому. Ми не виключаємо того, що усвідомлені батьки та суспільство впливають на наших дітей. Тим самим якщо ми йдемо в ногу з часом, ми маємо змінюватися самі", — зазначила Діана Мироненко.
Психологічним трюком впливу на свідомість дитини є медіа. Амбасадори, лідери, музиканти та актори, які виступають за підтримку тих чи інших ідей та світових змін.
Саме тому Діана, як приклад роботи з України, привезла на міжнародний форум книги для дітей, де амбасадорами стали наші відомі особи.
"Дуже хочеться бачити Україну як найпотужніший двигун, який справді йде в ногу з часом, разом зі світовими тенденціями та якісною та сучасною освітою", — додала Діана Мироненко.
Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.