comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство мистецтво і культура Куди піти в мережі: ТОП-5 кращих віртуальних музеїв світу
commentss НОВИНИ Всі новини

Куди піти в мережі: ТОП-5 кращих віртуальних музеїв світу

Опубліковано список найкращих музеїв світу, які можна відвідати, не виходячи зі свого будинку

9 квітня 2021, 16:45
Якщо хочете відвідати найвідоміші музеї світу без черг і квитків, навіть в умовах пандемії коронавірусу, тоді у вас є така можливість. В епоху Інтернету можна влаштувати собі віртуальну екскурсію по Лувру, Ватикану та інших відомих об'єктах, не виходячи з кімнати.

Куди піти в мережі: ТОП-5 кращих віртуальних музеїв світу

5 кращих віртуальних музеїв світу / фото: louvre.fr

Відомі музеї світу створили власні віртуальні екскурсії, щоб кожен бажаючий зміг подивитися шедеври світового мистецтва і побувати в історичних місцях. Звучить цікаво, чи не так? Що ж можна подивитися на карантині?

Британський музей, Лондон

Куди піти в мережі: ТОП-5 кращих віртуальних музеїв світу - фото 2

Це один з найбільших музеїв світу, в якому знаходиться чимало безцінних і унікальних артефактів, включаючи Розеттський камінь, давнину з Парфенона, гігантську голову з острова Пасхи й безліч інших скарбів. В цілому, включаючи гравюри та малюнки, в музеї налічується понад 13 мільйонів експонатів з усіх континентів, від самого початку цивілізації й до сьогоднішніх днів.

На сайті музею можна зробити віртуальну екскурсію по залах, вивчити території поруч з музеєм, дізнатися інформацію про кожен експонат і навіть взяти участь в онлайн-виставках.

Лувр, Париж

Куди піти в мережі: ТОП-5 кращих віртуальних музеїв світу - фото 3

Один з найбільших і найпопулярніших художніх музеїв світу. У Луврі зберігається понад 400 тисяч експонатів: картин, скульптур, кераміки, предметів декоративно-прикладного мистецтва, ювелірних виробів. Тут ви можете побачити легендарний портрет Мони Лізі, скульптуру Венери Мілоської, статую сидячого Рамзеса II й багатьох інших творів мистецтва.

На офіційному сайті музею можна безкоштовно зробити прогулянки по галереях, побачити тематичні виставки, наприклад, "Єгипетські старожитності", "Пришестя художника".

Метрополітен-музей, Нью-Йорк

Куди піти в мережі: ТОП-5 кращих віртуальних музеїв світу - фото 4

Один з найбільших культурних центрів світу, який також відкрив свої двері онлайн. Музей містить два мільйони експонатів, розміщена на його площі колекція охоплює всі періоди історії людства, від палеоліту до поп-арту, всі географічні регіони, від Європи до Далекого Сходу і Патагонії, і всі види мистецтва.

Кожен бажаючий може відвідати Метрополітен-музей в рамках проекту Met 360°. Це можливість досліджувати територію, погуляти по галереях, храму Дендери, величним монастирям і залах.

Музеї Ватикану, Рим

Куди піти в мережі: ТОП-5 кращих віртуальних музеїв світу - фото 5

Це комплекс музеїв, колекції яких створені римськими папами. Вони налічують 54 галереї, або зали, серед яких Сикстинська капела є останньою. Музейна колекція включає безліч старовинних скульптур, в тому числі таких знаменитих, як Аполлон Бельведерський у внутрішньому дворику і Бельведерський торс в Залі муз.

На офіційному сайті музею можна досліджувати сім залів палацу, включаючи той, де знаходиться Сикстинська капела. По прилеглій території та іншій частині музею можна прогулятися разом з гідом.

Національний музей природної історії, Вашингтон

Куди піти в мережі: ТОП-5 кращих віртуальних музеїв світу - фото 6

Якщо ви хочете дізнатися історію нашої планети та людства, вирушайте в Національний музей природної історії. Його колекція включає понад 126 мільйонів зразків рослин, тварин, копалин, мінералів, порід, метеоритів, а також археологічних і культурних артефактів.

Віртуальні екскурсії по музею дозволяють відвідувачам самостійно оглянути кімнати й окремі експонати зі свого комп'ютера або смартфона.

Раніше видання "Коментарі" повідомляло, що в відомих музеях світу заговорять українською.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!