Стрілянина в Києві: з’явилася реакція поліції на двох патрульних, які втекли

Після стрілянини у Києві двох патрульних, які залишили місце нападу, відсторонили від служби. Поліція розпочала службове розслідування.

Після масової стрілянини у Голосіївському районі Києва, що сталася 18 квітня, Національна поліція відреагувала на відео із двома патрульними, які залишили місце події після появи озброєного нападника. Правоохоронців тимчасово відсторонили від служби, а щодо їхніх дій розпочато службове розслідування.

На записі видно двох поліцейських неподалік місця стрілянини. Після появи чоловіка зі зброєю вони відступають, за кілька секунд чути постріли і патрульні тікають з місця інциденту. Один із перехожих після пострілів падає на землю. Йому не вдалося врятуватися. Також у зоні небезпеки опинилася дитина, яка рятувалася самостійно.

Реакція Нацполіції

Голова Національної поліції Іван Вигівський повідомив, що за дорученням міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка вже розпочато перевірку поліцейський, які втекли з місця інциденту. За його словами, слідчі вивчають усі доступні відеозаписи.

"Маємо встановити всі обставини події без винятків: вивчаються наявні відеоматеріали, зокрема й ті, що поширені в мережі, опитуються свідки. Уся зібрана інформація буде передана до Державного бюро розслідувань. Ми зацікавлені в об’єктивному та неупередженому розслідуванні", - сказав Вигівський.

Реакція МВС

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко заявив, що поведінка правоохоронців у критичній ситуації має відповідати професійним стандартам.

"Ганебна, негідна поведінка. Служити та захищати - не просто гасло. Воно має бути підкріплене відповідними діями, особливо коли від цього залежать життя людей", - сказав Клименко.

Нагадаємо, що 18 квітня у Києві озброєний чоловік відкрив вогонь по перехожих, після чого забарикадувався у супермаркеті та захопив заручників. Під час штурму нападника ліквідували. Унаслідок трагедії загинули шестеро людей, щонайменше 15 осіб дістали поранення.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що з'вилася нова інформація про стрільця, який убив шістьох людей у Києві.