Головна Новини Суспільство події Росія обстрілює українські позиції сльозогінним газом: для чого це потрібно ворогу
commentss НОВИНИ Всі новини

Росія обстрілює українські позиції сльозогінним газом: для чого це потрібно ворогу

Окупанти скидають вибухівку із сльозогінним газом на позиції Сил оборони України

1 листопада 2024, 13:29
Поділіться публікацією:

Бійці "Інтернаціонального Легіону" в районі Кремінної зняли обстріл, під час якого окупанти скинули боєприпаси зі сльозогінним газом. Про це повідомив військовий журналіст Андрій Цаплієнко.

Росія обстрілює українські позиції сльозогінним газом: для чого це потрібно ворогу

Ілюстративне фото

Він зазначив, що мета таких обстрілів – змусити захисників України покинути укриття, щоб потім уразити артилерією.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв:

Окупанти смажать шашлик в одній з покинутих квартир окупованого міста Донеччини (ВІДЕО)

Вороги "визволяють" одне за одним міста Донеччини, перетворюючі затишні будинки у руїни. В одній з таких квартир окупанти вирішили розвести багаття книжками прямо на полу, щоб посмажити м’ясо.

Відео та фото окупантів опублікував український журналіст Юрій Бутусов. ""Руський" мір прийшов до одного з порожніх і знищених міст Донецької області. Російські військовослужбовці облаштувалися в одній із залишених мирними мешканцями квартир, розводять вогонь книгами та смажать м'ясо прямо на підлозі", – написав журналіст. Відео – за посиланням.

Читайте також: Грошей немає: Голова партії "Слуга народу" повідомила "погані новини" для переселенців

Голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк повідомила про те, що її та інші правки щодо фінансування єВідновлення у Бюджеті-2025 у першому читанні відхилено.

Допис голови партії "Слуга народу" прокоментував радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, який зазначив, що "в перекладі це означає, що маріупольці можуть не сподіватись отримати ані компенсацій, ані допомоги від держави за втрату житла".

Зазначимо, що в Україні й досі немає механізму отримання компенсації за зруйноване житло мешканцям окупованих з 2022 року міст – Маріуполя, Попасної, Сіверськодонецька, Бахмута, Лисичанська та інших. Якщо мешканці деокупованих територій та власники житла, яке окупанти руйнують обстрілами на території, підконтрольній Україні, отримують компенсацію на відновлення та житлові сертифікати на придбання нового житла, то сотні тисяч переселенців Донецької та Луганської областей не мають такої можливості.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини