comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство події Масштабний грабіж «Укрзалізниці»: що потрібно зробити, щоб змінити ситуацію в УЗ на краще
commentss НОВИНИ Всі новини

Масштабний грабіж «Укрзалізниці»: що потрібно зробити, щоб змінити ситуацію в УЗ на краще

Правоохоронні органи помітно активізували свою роботу на "Укрзалізниці"

28 липня 2021, 19:25

Податкова міліція і прокуратура міста Києва викрили співробітників філії "Південно — Західної залізниці" АТ "Укрзалізниця" (УЗ) в зловживанні службовим становищем і розтратою коштів на суму в розмірі майже 33 млн грн. Останнім часом ми часто читаємо про корупцію в УЗ. Кадрові ротації там раз у раз проходять, але проблем, схоже, менше не стає. Що потрібно зробити, щоб змінити ситуацію в УЗ на краще?

Масштабний грабіж «Укрзалізниці»: що потрібно зробити, щоб змінити ситуацію в УЗ на краще

Податкова міліція і прокуратура міста Києва. Фото: ДФС

На думку кандидата економічних наук, ексдиректора з розвитку бізнесу АТ "Укрзалізниця" Андрія Рязанцева, УЗ потрібно максимально близько підійти до того, що вона стала комерційною структурою.

"Лише така структура, яка націлена на генерування прибутку для свого акціонера, на зростання вартості своїх активів на біржі у вигляді випущених цінних паперів, дозволить максимально ефективно використовувати ресурси, наявні в руках у компанії. Повинен бути замовлення на підвищення ефективності, досягнення конкретних результатів, які ставляться перед керівництвом компанії, менеджментом. І тоді вони, намагаючись виконати покладені завдання, докладуть максимум зусиль для ліквідації точки зайвих витрат. А будь-які корупційні дії, злодійство, як раз і є такими точками", — пояснює Андрій Рязанцев.

Таким чином максимізується прибуток, підкреслює він. Якщо доходи менеджменту, компанії, будуть пов'язані з позитивними результатами самої компанії, зі збільшенням прибутку, то і сама компанія буде постійно працювати на досягнення потрібного результату, впевнений експерт. Відповідно — буде загальне замовлення на боротьбу з крадіжками і корупцією.

"Підсумовуючи. Перш за все потрібен, замовлення на економічну ефективність, на роботу на зростання показників — від власника. Тобто, від держави. Подальше завдання — під ті очікування, які хоче отримати власник, підібрати наглядова рада. Він повинен бути заточений під виконання цих комерційних, економічних завдань. Наглядова рада вибере таку ж правління, заточене на ті ж завдання. І у всіх буде однакова мотивація у вигляді залежності від економічних показників (зростання зарплат, якісь бонуси і так далі). Причому це має стосуватися всіх працівників, знизу до верху", — резюмує Андрій Рязанцев.

Нагадаємо, співробітники АТ "Укрзалізниця" не зможуть отримати премії найближчим часом, оскільки компанія заморозила відповідні нарахування. У розпорядженні йдеться, що рішення про замороження цілого ряду виплат пов'язане зі складним фінансовим становищем підприємства.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: Comments.ua
comments

Обговорення

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!