Головна Новини Суспільство Біженці Розкол посилюється: українці все більше відчувають неприязнь один до одного
commentss НОВИНИ Всі новини

Розкол посилюється: українці все більше відчувають неприязнь один до одного

В українському суспільстві наростає розкол

10 квітня 2025, 00:40 comments5230
Поділіться публікацією:

Необхідно об'єднувати українців, незалежно від того, де вони знаходяться – в Україні чи за кордоном, розповів президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник.

Розкол посилюється: українці все більше відчувають неприязнь один до одного

Українське суспільство розколюється. Фото з відкритих джерел

"Наразі в суспільстві спостерігається значний розкол, оскільки ми фактично маємо поділ на тих, хто перебуває в тилу, і тих, хто на фронті, на тих, хто в Україні, і тих, хто за кордоном. На мою думку, саме Міністерство національної єдності України повинно зробити все можливе, щоб цей розкол не продовжував нас роз'єднувати", — зазначив Василь Воскобойник.

За словами президента асоціації, незалежно від того, де перебувають українці, якщо вони відчувають себе українцями, вони є представниками нашої країни та мають можливість повернутися в Україну, а їхні діти або навіть онуки можуть зробити це в майбутньому.

"Нам не потрібно роз'єднуватися, навпаки, головним гаслом нашого життя має бути єдність. Ми повинні бути разом. Якщо ми будемо об'єднуватися, у нас з'явиться можливість для розвитку. Якщо ж ми продовжимо ділити суспільство за тим, де хто перебуває чи де перебував раніше, це не приведе ні до чого доброго. Не має значення, де ти перебуваєш. Якщо ти українець, ти все одно маєш відношення до нашої країни", — додав він.

Крім того, портал "Коментарі" розповідав, що речниця Державного департаменту США Темма Брюс прокоментувала ракетний удар РФ по Кривому Рогу, внаслідок якого загинули 20 людей. Речниця Держдепу повторила слова очільника міністерства Марко Рубіо, що США дізнаються "досить скоро, за кілька тижнів, а не місяців, чи серйозно Росія налаштована на мир, чи ні". "У нас немає часу. Кожен день, кожен тиждень, що минає, впливає на те, як живуть люди. І декого з тих, хто живий зараз, завтра вже не буде в живих. Тому це відбувається в терміновому порядку. Це буде питанням кількох тижнів", – сказала Темма Брюс.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини