Рубрики
МЕНЮ
Недилько Ксения
Адміністрація Трампа призупинила всі заявки на імміграцію, подані мігрантами з Латинської Америки та України, яким дозволили в’їхати в США за певними програмами епохи Байдена, посилаючись на шахрайство та занепокоєння безпекою, за словами двох американських чиновників і внутрішньої записки, отриманої CBS News.
Біженці з України в США
Згідно з директивою, заморожування заявок діятиме на невизначений термін, доки державні службовці працюватимуть над виявленням потенційних випадків шахрайства та вдосконаленням процедур перевірки, щоб пом’якшити занепокоєння, пов’язані з національною та громадською безпекою.
Цей крок, про який раніше не повідомлялося, загрожує кинути хмару невизначеності на багатьох мігрантів, які подали заявки на різні імміграційні пільги, які дозволять їм залишитися в США легально, а в деяких випадках і назавжди.
Хоча точна кількість постраждалих мігрантів невідома, заявки на призупинення поширюються на кілька програм адміністрації Байдена, які дозволили сотням тисяч іноземців легально прибути до США через імміграційний закон, відомий як умовно-дострокове звільнення. Цей закон уповноважує уряд США швидко приймати іноземців з гуманітарних чи громадських міркувань.
Адміністрація Байдена використовувала умовно-дострокове звільнення в безпрецедентних масштабах, частково для того, щоб спонукати мігрантів підписуватися на канали легальної міграції замість того, щоб незаконно перетинати південний кордон. Адміністрація Трампа негайно призупинила ці зусилля, стверджуючи, що вони зловживали повноваженнями щодо умовно-дострокового звільнення.
Раніше адміністрація Трампа призупинила нові записи відповідно до політики умовно-дострокового звільнення часів Байдена. Але в доповідній записці від 14 лютого Ендрю Девідсон, високопосадовець Служби громадянства та імміграції США, наказав "адміністративну паузу" для всього агентства щодо всіх "запитів на допомогу, що очікують на розгляд", поданих мігрантами, яким уже дозволили в’їхати в США відповідно до трьох програм адміністрації Байдена.
Вони включають політику під назвою "Єдність заради України", створену для надання безпечного притулку тим, хто тікає від російського вторгнення в Україну. Близько 240 тисяч українців з американськими спонсорами прибули до США в рамках цього процесу до того, як президент Трамп вступив на посаду. Інша постраждала програма, відома як CHNV, дозволила в'їхати до США 530 000 кубинців, гаїтян, нікарагуанців і венесуельців, спонсорованих американськими громадянами.
Нагадаємо, портал "Коментарі" писав, що чекає на українських біженців після завершення війни: яке рішення готують.
Новини