Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Кремль посилює свою кампанію рефлексивного контролю, щоб вплинути на ухвалення рішень Заходом на користь РФ. Це відбувається під час невизначеності політики США щодо України.
Володимир Путін. Фото: з відкритих джерел
Експерти дійшли такого висновку, в тому числі виходячи з подій попереднього дня. Аналітики нагадали, що 15 листопада російський диктатор Володимир Путін провів телефонну розмову з канцлером Німеччини Олафом Шольцем. та інші західні держави з метою тиску на Україну, а також примусу її до мирних переговорам замість того, щоб надавати країні подальшу військову підтримку.
У свою чергу український лідер Володимир Зеленський назвав розмову Шольца і Путіна "скринею Пандори" і попередив, що ця розмова допомагає Москві досягти його ключових цілей. чого не приведуть".
ISW пише, що путінський режим останнім часом посилив риторику, спрямовану на вплив на зовнішню політику нового уряду США за обраного президента Дональда Трампа.
Також Кремль нещодавно підтвердив, що не має наміру йти на компроміс щодо умов будь-яких можливих майбутніх переговорів, паралельно вказуючи на те, що давня мета Кремля, а саме повна капітуляція України, залишається незмінною.
Аналітики вважають, що Кремль, ймовірно, намагатиметься скористатися невизначеністю щодо майбутньої політики США щодо України, посиливши свою компанію рефлексивного контролю проти європейських союзників української держави.
Зокрема, чиновники РФ, у тому числі секретар Ради безпеки Росії Сергій Шойгу та міністр оборони Андрій Білоусов, використовували телефонні дзвінки із західними політичними та оборонними чиновниками для поширення інформації про операції Кремля. Також це були спроби загрожувати Заходу, щоб він пішов на передчасні поступки у щодо суверенітету та територіальної цілісності України.
Читайте також на порталі "Коментарі" — це скринька Пандори: Зеленський "розніс" дзвінок Шольца Путіну.
Новини