Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Дональд Трамп, який переміг на виборах президента США, уже встиг поспілкуватися з багатьма лідерами європейських країн, які вітали його з перемогою. Однак під час цих телефонних розмов Трамп не робив жодних заяв про Україну. Навіть, коли європейські політики самі порушували тему України, він намагався уникнути відповіді або робив спільні заяви, не намагаючись будь-що конкретизувати. Як передає портал "Коментарі", про це пише The Wall Street Journal.
Дональд Туск. Фото: з відкритих джерел
ЗМІ зазначає, у середу в ході 25-хвилинної розмови президент Франції Еммануель Макрон вимагав від Дональда Трампа, щоб будь-яка дипломатія з Росією щодо України призвела до реальних поступок з боку Кремля, зазначають обізнані джерела.
Автори матеріалу зазначають, хоча європейські лідери поспішили привітати Трампа з перемогою, проте за лаштунками панує значна нервозність, пише видання, зазначаючи, що на зустрічі в Будапешті лідери ЄС вперше почали предметне обговорення того, чи європейські уряди зможуть заповнити прогалину, якщо Трамп скоротить допомогу Україні. .
Читайте також на порталі "Коментарі" — зближення Росії з Іраном, Північною Кореєю та спільне підживлення війни проти України завдяки допомозі Китаю має стати вагомим аргументом під час розмов з новообраним президентом США Дональдом Трампом щодо України. Як передає портал "Коментарі", про це на прес-конференції за підсумками неформальної зустрічі глав держав та урядів країн-членів ЄС розповіла президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн.
Також видання "Коментарі" повідомляло – в Україні другий день жваво обговорюють президентство Дональда Трампа у розрізі війни в Україні та допомоги Заходу. Які ж насправді плюси та мінуси проглядаються для України від президентства Трампа? Враховуючи заяви республіканця, як кандидата в президенти США, яка ймовірність, що він досягне закінчення або заморозки війни в Україні вже цього року чи на початку 2025 року? Видання "Коментарі" із цими питаннями звернулося до експертів.
Новини