Вижили ті, хто забили болт: Кім порадив, як правильно чекати кінця війни
Глава Миколаївської ОВА відповів на запитання, чи закінчиться війна 2025 року
Війна в Україні теоретично може закінчитися 2025 року. Однак жити очікуванням припинення вогню до якогось конкретного терміну – лише витрачати час та нерви. Таку думку висловив голова Миколаївської обласної державної військової адміністрації Віталій Кім в інтерв'ю ТСН, передає портал "Коментарі".
"Всі сподіваються (на закінчення війни), але у нас є проблема – очікування та реальність. Те, що у нас щоразу – "завтра все буде добре", "два-три тижні – і війна закінчиться". І всі на цьому жили ", - Позначив проблему глава ОВА.
На думку Кіма, легше для тих, хто зайнятий реальними справами. Він навів приклад своєї команди, яка всі зусилля вклала у визволення правобережжя Херсонської області, а також провела історичну паралель.
"Я наводжу приклад – не пам'ятаю, хто це сказав про концтабір. Що першими здалися та загинули ті, які сподівалися, що скоро все закінчиться, іншими здалися та померли ті, які вважали, що це надовго і дуже важко. Вижили лише ті, які забили болт і жили тим життям, що це буде назавжди. чекаєш, а просто робиш свою роботу і працюєш, набагато легше дочекатися результату.
За словами Кіма, українці мають продовжувати допомагати армії, платити податки, займатися кожною своєю справою, а закінчення війни прийде несподівано.
"Я раджу всім не морочитися. Коли буде - буде сюрприз. Це ж крутіше, коли ти не чекаєш, а тобі сказали, що це кінець війни. А так чекаєш - "цього року", "під кінець осені", читаєш в інтернеті про це, витрачаєш час і свої нервові клітини. Треба не витрачати свій час на очікування закінчення війни. підсумував глава ОВА.
З листопада 2020 року Кім очолює Миколаївську ОДА. З його ім'ям пов'язують також один із найпопулярніших в Україні Telegram-каналів "Миколаївський ванек" (2,65 млн читачів). Глава ОВА публічно не підтверджував причетність до цього каналу.
Як писав портал "Коментарі", численні прогнози термінів закінчення війни у 2025 році , які заполонили західні ЗМІ, далекі від реальності. Українські медіа бездумно копіюють та публікують їх, але правди там немає, наголосив керівник Центру протидії дезінформації РНБО Андрія Коваленка. Він прогнозує, що публікацій на тему війни та переговорів буде ще багато, бо всі на ній хайпуватимуть. Але ставитися до таких матеріалів слід критично, попередив Коваленко. Поки що інформація, яка є у ЗМІ, "не відповідає дійсності взагалі", уточнив він.