Головна Новини Суспільство Війна з Росією Відкривається вікно можливостей: У ВР назвали місяць, коли війні прийде край
commentss НОВИНИ Всі новини

Відкривається вікно можливостей: У ВР назвали місяць, коли війні прийде край

Нардеп Гончаренко вважає, що є хороші шанси, що війна завершиться уже в 2025 році

сьогодні, 11:01 comments1175
Поділіться публікацією:

Народний депутат України Олексій Гончаренко вважає, що зараз відкривається вікно можливостей для припинення бойових дій. Таку думку він висловив в ефірі телеканалу "Еспресо".

Відкривається вікно можливостей: У ВР назвали місяць, коли війні прийде край

Війна в Україні

"Я з будь-якими прогнозами буду дуже обережний, вважаю, що у нас є серйозний шанс завершити бойові дії у 2025 році. Вважаю, що, якщо це станеться, то це має статися протягом першого півріччя, тобто в перші місяці урядування Дональда Трампа в Сполучених Штатах. Тому що далі, я думаю, що з’явиться багато питань, в тому числі внутрішні. І Трампу, і його адміністрації може стати не до України і не до цієї війни", — сказав він. 

За словами народного депутата, завершення бойових дій найбільш імовірне в першій половині 2025 року.

Якщо це не станеться в цей період, каже Гончаренко, то війна може затягнутися аж до 2026 року. Втім, за його словами, прогнозувати щось складно, адже зараз лише відкривається можливість для досягнення домовленостей. Чи будуть ці домовленості прийнятними для України, наскільки тривалими вони виявляться – сказати наразі важко, підсумував нардеп.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що кремлівський диктатор Володимир Путін прагне не лише знищення України, але й збереження привілейованого статусу Росії на світовій арені, що унеможливлює досягнення тривалого миру через несумісність цінностей та інтересів РФ і США. Навіть якщо новообраний президент США Дональд Трамп вирушить із першим візитом до Путіна, він не зможе забезпечити сталий мир. На думку експертів, можна говорити хіба про припинення вогню чи замороження конфлікту, але не про тривалий і справедливий мир. Росія, як ревізіоністська держава, не задоволена нинішнім світовим порядком, що склався після розпаду СРСР.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини