Головна Новини Суспільство Війна з Росією В очах у європейців паніка, коли вони чують про це: правда про допомогу Україні
commentss НОВИНИ Всі новини

В очах у європейців паніка, коли вони чують про це: правда про допомогу Україні

Україна може тільки сама наблизити перемогу у війні, на Заході не готові втручатися і брати на себе відповідальність

3 січня 2025, 18:33 comments1756
Поділіться публікацією:

Україна повинна активніше переходити на військові рейки та ліквідувати розрив у пенсіях між звичайними громадянами і представниками таких професій, як прокурори. Для зменшення залежності від зовнішньої підтримки держава потребує серйозних внутрішніх трансформацій, про це в ефірі 24 каналу повідомив політолог і виконавчий директор Міжнародної асоціації малих громад Олексій Буряченко.

В очах у європейців паніка, коли вони чують про це: правда про допомогу Україні

Війна в Україні

За його словами, Україна має показати партнерам, що здатна вистояти як із їхньою підтримкою, так і без неї. Ключовим завданням є побудова власного військово-промислового комплексу у 2025 році, що дозволить зменшити залежність від США та Європи.

"Ми повинні розуміти, що Росія нікуди не зникне. Щоб вести суб'єктну політику з нашими партнерами і щоб вони були зацікавлені в нас, ми маємо демонструвати, що Україна – потужна держава, на яку можна робити геополітичну ставку. Нам потрібно саме зараз адаптувати свій спосіб життя", — вважає Буряченко.

Він підкреслив, що процес трансформації буде непростим і болючим. Проте країна має позбутися паралельних світів, де одні борються на фронті, а інші живуть розкішним життям.

Політолог звернув увагу на перегрітий ринок нерухомості в Україні та велику кількість дорогих авто в містах, зокрема Києві та Львові. Ці соціальні дисбаланси вимагають вирішення, оскільки саме внутрішні зміни визначатимуть зовнішні успіхи та незалежність держави.

Буряченко також зауважив, що безпека України не стане пріоритетом для інших країн, оскільки вони стикаються з власними викликами. Наприклад, у США під час виборчої кампанії більшість питань стосувалися внутрішніх проблем, а зовнішня політика займала лише близько 10% уваги.

Щодо Європи, політолог зазначив, що там спостерігається криза безпеки, яка ускладнює ефективну протидію гібридним, інформаційним та терористичним загрозам.

"Коли мова заходить про миротворчий контингент, бачиш паніку в їхніх очах. Їм доведеться не лише займатися своєю безпекою, але й формувати контингент і направляти його в Україну. А це означає стояти на лінії розмежування з військами Росії, які нічого не шкодують. Вмирати, захищаючи Україну, точно мало хто захоче", – підсумував Буряченко.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що диктатор Путін ніколи б не почав війну проти України, якби знав цю річ.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини