Українці розповіли, як ставляться до арештів горе-блогерів
Заарештовані знімали роботу ППО, а потім, незважаючи на попередження, викладали відео до Мережі
В Києві виявлено ще 9 осіб, які під час ворожої повітрянної атаки знімали роботу ППО та викладали ці відео в соціальні мережі. Порушниками виявилися 7 жінок та 2 чоловіків віком від 23 до 49 років. Своїми відео вони допомогли ворогу розкрити спеціфіку роботу ППО. Про це повідомляють "Коментарі" з посиланням на інформацію правоохоронців.
2 червня суд обрав чотирьом блогерам запобіжний захід - домашній арешт.
Компанія Active Group поцікавилась у українців, чи чули вони про арешти людей, які знімали роботу ППО. Переважна більшість опитаних чула про це. Зокрема, 74,4% чули багато, а ще 14,5% чули щось, але вони непевні що саме. Не чули про арешти горе-блогерів лише 11,1% опитаних.
У питанні підтримки жорстких заходів до людей, які знімають роботу ППО та викладають в Інтернет, люди виявили не меншу солідарність: 68,5% - однозначно підтримують суворі заходи, ще 19,1% кажуть - "швидше так" санкціям до порушників. "Швидше ні" - 5,9%. І лише 1,6% опитаних категорично проти жорстких заходів щодо нелегальних відео з роботою ППО.
4,9% опитаних відповіли, що їм важко відповісти на це питання.
Дослідження здіснене компанією Active Group за допомогою онлайн-панелі SunFlowerSociology. Метод: самозаповнення анкет громадянами України віком 18 та більше років. Вибірка: 600 анкет (репрезентативна за віком, статтю та регіонов України). Період збору даних: 3 червня 2023 року. Теоретична похибка при довірчій ймовірності 0,95 не перевищує 4%.
Тим часом, експерти підрахували скільки населення лишилось в Україні.
Корольова цинічно заявила, що сумує за рідним Києвом.
А у двох країнах ЄС різко впав показник віри населення у те, що війну почала Росія.