У ТЦК дали роз'яснення: чи тепер тепер дозволено мобілізацію працівників з "бронею"
У разі бронювання через портал "Дія" відстрочка оформляється автоматично, якщо воно відбувається іншим способом, підприємство ще має надати ТЦК відповідні документи.
Бронювання працівника критично важливого підприємства є лише одним із пунктів для надання йому відстрочки від служби в армії. У разі бронювання через портал "Дія" відстрочка оформляється автоматично, якщо воно відбувається іншим способом, підприємство ще має надати ТЦК відповідні документи. Лише після цього працівник може отримати відстрочку від призову. Як передає портал "Коментарі", про це розповів представник Полтавського обласного ТЦК та СП, майор Роман Істомін, пише "Телеграф".
Представник Полтавського обласного ТЦК та СП пояснив, що підприємство бронює своїх працівників без участі ТЦК, а потім оформлює їм відстрочку. Спікер наголосив, що це завдання керівника підприємства.
Він додав, що підприємство має направити до ТЦК такі документи на своїх працівників: клопотання керівника на оформлення відстрочки від призову на військову службу з мобілізації та витяг з наказу Мінекономіки про бронювання військовозобов'язаних.
Роман Істомін звернув увагу, що ТЦК надають відстрочку на 90 днів, а потім її можна продовжити. У той же час для підприємств, які бронюють своїх працівників через "Дію", відстрочка надається автоматично, і для деяких із них термін може сягати 1 року.
Читайте також на порталі "Коментарі" – після 28 лютого деяких заброньованих чоловіків можуть мобілізувати, оскільки бронювання для всіх військовозобов'язаних країною завершується. Як повідомляє портал "Коментарі", про це заявив член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Федієнко.