Рубрики
МЕНЮ
Недилько Ксения
У Херсоні ситуація стабільно важка. Російські пілоти тренуються на мирних мешканцях або підпалюють будинки, чекають ДСНС і б’ють по них дронами. Про це повідомив військовий Сил оборони України Станіслав Бунятов з позивним "Осман".
Окупанти в Херсоні. Фото з відкритих джерел
Нагадаємо, портал "Коментарі" писав, як окупанти штурмували Запорізьку область на військовій техніці з прапорами РФ та США. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко, який опублікував відповідне відео.
"Так виглядає логічний фінал всього абсурду Трампа. І все це на офіційному каналі офіційної пропаганди від Russia Today. Немає слів", – зазначає Андрющенко. Голова Офісу президента України Андрій Єрмак також прокоментував це відео, зазначивши, що фактично росіяни використовують у власній терористичній, загарбницькій війні із вбивствами цивільних людей символіку Сполучених Штатів.
Також "Коментарі" писали, що російські війська повідомили про знищення великої кількості бійців ЗСУ на Донеччині. Про це йдеться у звіті ворожого Міністерства оборони РФ.
"Розрахунок ОТРК "Іскандер-М" знищив скупчення особового складу та техніки ЗСУ у районі підготовки до запуску БПЛА літакового типу ракетою з касетною бойовою частиною", – повідомили у ворожому відомстві.