Головна Новини Суспільство Війна з Росією У ГУР та ЦПД розкрили плани Росії: чому ніхто не збирається припиняти війну
commentss НОВИНИ Всі новини

У ГУР та ЦПД розкрили плани Росії: чому ніхто не збирається припиняти війну

Окупанти не збираються припиняти війну та збільшують кількість дронів

сьогодні, 10:20
Поділіться публікацією:

Російські заводи значно збільшили випуск дронів, крім того, планується збільшити кількість пускових майданчиків. Також, цього року Росія наростила темпи виробництва ракет, подекуди — у півтора рази. Тому є ймовірність, що Росія запускатиме по Україні до 500 дронів одночасно. Як повідомляє портал "Коментарі", про це розповів заступник начальника ГУР Вадим Скібіцький в інтерв’ю "РБК-Україна".

У ГУР та ЦПД розкрили плани Росії: чому ніхто не збирається припиняти війну

Фото: колаж порталу "Коментарі"

Щодо армії, то в 2025 році РФ хоче набрати понад 300 000 контрактників, більшість з яких піде на поповнення втрат, зокрема, на пріоритетних напрямках, якими залишаються Покровськ, Торецьк, Часів Яр та Куп'янськ. Також у окупантів є плани наступати на Херсонщині та Запоріжжі, зазначив Скібіцький.

Також за повідомленням керівника Центру протидії дезінформації РНБО Андрія Коваленка, росіяни нарощують виробництво БПЛА, як шахедів так і приманок, і інші типи дронів.

"Зараз кількість пусків справді зросла. І єдине, від чого залежить кількість пусків — це екіпажі БПЛА у рф, відповідно, від кількості людей.

Плани по збільшенню екіпажів і пусків дронів — це не єдині ознаки того, що рф насправді не бажає ніякого миру", – зазначає Коваленко.

Нагадаємо, портал "Коментарі" писав, що 2 березня близько 22:15 ворожий безпілотник вдарив по пʼятиповерховому житловому будинку у Київському районі м. Харкова. В результаті атаки БпЛА сталися часткові руйнації п'ятиповерхового житлового будинку, а також пожежа на даху та у квартирах верхніх поверхів. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на інформацію ДСНС України.

Врятовано 5 людей. За попередніми даними постраждало 8 людей, з них одна дитина. За даними обласної прокуратури, у трьох жінок, двох чоловіків та 6-річного хлопчика діагностували гостру реакцію на стрес. У 21-річного мешканця опік шиї. Чоловік 58 років дістав поранення на обличчі.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини