Скільки українців підтримують компроміс із Росією, заради якнайшвидшого закінчення війни
Понад 70% українців вважають, що Україна має здобути перемогу у війні, а йти на компроміс із Росією не можна
Практично 72% наших співвітчизників вважають, що війна може припинитися лише у разі перемоги над Росією та компроміси з країною-агресором неможливі. Як передає портал "Коментарі", про це свідчать дані соцопитування "Центру Разумкова" спільно з Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва.
Згідно з результатами опитування серед тих, хто дотримується думки, що Майдан був справедливим повстанням народу проти диктатури, 19,1% респондентів відповіли, що з Росією можна йти на компроміси заради припинення війни, але не всі. Лише 3,3% опитаних відповіли, що заради миру треба йти на будь-які компроміси з Росією.
Серед тих, хто не є прихильником Євромайдану, найбільша частка прихильників "світу за будь-яку ціну" з РФ – 17%. 42% серед них також вважають за можливе деякі компроміси з державою-агресором, хоча і не всі.
Зазначимо, також 82,2% українців заявили, що згодні із твердженням, що Путін – це Гітлер сьогодення. Крім того, переважна більшість українців вірить у перемогу України у війні з Росією.
65% опитаних назвали президента Володимира Зеленського політиком, який відіграв важливу роль в обороні країни, головнокомандувача збройних сил Валерія Залужного такою людиною вважають 47% респондентів.
Читайте також на порталі "Коментарі" - Росія продовжує активно атакувати Україну ракетами та дронами. Тим часом Головне управління розвідки Міноборони України попереджає, що спецслужби країни-агресора можуть влаштувати до сакрального для РФ 9 травня провокації, причому спрямовані проти російського ж цивільного населення. Раніше повідомлялося, що на території Брянської та Курської областей можуть влаштувати імітацію захоплення заручників із перевдяганням у форму українських військових. Про що говорять останні дії країни-агресора? Звідки така залежність від "сакральних дат" і такий потяг до провокацій та взагалі імітації процесів? Видання "Коментарі" із цими питаннями звернулося до експертів.