Головна Новини Суспільство Війна з Росією Росіяни цинічно вихваляються, як перетворили «сміттєвий» дрон на вбивцю
commentss НОВИНИ Всі новини

Росіяни цинічно вихваляються, як перетворили «сміттєвий» дрон на вбивцю

Росіяни вихваляються модернізацією дрону «Гербера»

сьогодні, 17:40
Поділіться публікацією:

Російський безпілотник "Гербера", зібраний з фанери, поліетилену та навіть звичайних пакетів з пальним, отримав прізвисько "сміттєвий" через свою просту конструкцію. Однак, як стверджує військовий оглядач пропагандистського ресурсу "Царьград" Влад Шлєпченко, цей дрон перетворився на ефективну зброю.

Росіяни цинічно вихваляються, як перетворили «сміттєвий» дрон на вбивцю

Дрон "Гербера"

Спочатку такі апарати використовувалися в зоні бойових дій для створення шуму та відволікання уваги українських військових, виключно як приманка. Проте згодом їх модернізували: тепер "Гербера" оснащують бойовою частиною, відеокамерою та LTE-модемом для підключення до мобільного зв’язку.

За словами Шлєпченка, дрон вже нібито вразив український зенітний ракетний комплекс "Бук". Він порівняв цю модель з ізраїльським барражуючим боєприпасом Harop, наголосивши, що російський аналог значно дешевший у виробництві.

Окрім того, росіянин відзначив, що модернізація торкнулася й дронів типу "Герань". Завдяки новим двигунам вони здатні утримувати висоту до трьох кілометрів протягом значної частини маршруту. А встановлення нового антенного модуля супутникової навігації "Комета" робить їх, за твердженням російської сторони, менш вразливими до засобів радіоелектронної боротьби.

У підсумку автор заявив, що Росія нібито наближається до технологічного прориву у сфері дронів.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що країна-агресор почала використовувати нові комбіновані бойові частини вагою 90 кг для дронів-камікадзе Shahed-136. Про це повідомляє Defense Express з посиланням на джерела.

Замість стандартних 50-кг бойових частин, дрони тепер оснащуються двома новими типами спорядження.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини