Проривні рішення у війні: що обіцяє Україні зустріч Трампа та Сі Цзіньпіна
На що можна сподіватися Україні після зустрічі Трампа та Сі Цзіньпіна
Президент США Дональд Трамп повідомив, що за чотири тижні зустрінеться з лідером Китаю Сі Цзіньпіном. Чи обговорюватимуть лідери країн війну в Україні та чи є оптимістичні сподівання, портал “Коментарі” дізнався у експертів.
Політичний аналітик Павло Нусс пояснив, що зустріч Трампа і Сі Цзіньпіна - це геополітична партія, де війна Росії проти України стане одним із ключових тестів.
За його словами, для Трампа ця зустріч стане майданчиком, аби продемонструвати “сильну позицію” у переговорах з Пекіном.
Однак Україна може і не бути серед головних тем переговорів Трампа та Цзіньпіна. Політичний експерт Світлана Кушнір зазначила, що лідери держав не оминуть увагою війну в Україні, однак більше говоритимуть про економічні відносини, збільшення у Китаю кількості ядерних боєголовок та неприєднання Китаю до договору про обмеження такої кількості зброї.
На думку експерта, Україні не варто сподіватися на якийсь прорив після переговорів.
Нагадаємо: портал “Коментарі” писав, яку цинічну пораду Путін дав Україні.