Про це не говорять вголос: комбат Третьої штурмової назвав два сценарії війни в Україні

Дмитро Кухарчук вважає, що українці повинні сподіватися тільки на себе та на власні сили

Наразі існує два реальні сценарії розвитку бойових дій. За першим із них фронт просто посипиться. Росіяни захоплять всю Україну, але під час партизанської війни частину території вдасться відстояти. За другим сценарієм, війну просто заморозять. Як інформує портал "Коментарі", таку думку висловив командир 2-го штурмового батальйону Третьої окремої штурмової бригади Дмитро Кухарчук.

Захисник говорить, що скептично оцінює шанси на замороження війни.

При цьому Дмитро Кухарчук зазначив, що ніхто нині не має реального плану і розуміння, як Силам оборони вийти на кордони України 1991-го року. Про це можна багато розказувати. Проте. Як реально це зробити за нинішніх обставин в Україні та світі – ніхто не знає.

"Будь-яка війна йде не за території, вона йде за людей. Не матиме значення, де кордони України, якщо в цій країні не буде українців, якщо їх не залишиться. Імовірно, немає ні в кого відповіді на питання, як повернути втрачені території. Ті, у кого мав би бути цей план, сподіваються на "чорних лебедів" - типу, "О, зараз Пригожин прийде". Сподіватись треба на себе", - заявив Кухарчук.

Читайте також на порталі "Коментарі" - в українському командуванні досі є "купа генералів, які не бачили фронту" і не розуміють базових речей, які є актуальними для передової. Тому вони роблять стратегічні помилки, страждає вся армія. Таку думку висловив майор ЗСУ, заступник командира 3-ї штурмової бригади Максим Жорін.

Також видання "Коментарі" повідомляло - країни Євросоюзу можуть серйозно порушити питання відправлення європейських миротворців до України. Про це пише видання "Politico". Зокрема, міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс натякнув, якщо інформація про допомогу Росії від КНДР солдатами підтвердиться, то Заходу цілком доведеться повернутися до "європейських чобіт на українській землі". Чи може Європа дозріти, щоб розмістити миротворців на території України? Чому ці теми почали знову порушувати наші партнери? Видання "Коментарі" із цими питаннями звернулося до експертів.