Головна Новини Суспільство Війна з Росією Порятунок людей під час прильотів: коли це може бути неможливо через перешкоди
commentss НОВИНИ Всі новини

Порятунок людей під час прильотів: коли це може бути неможливо через перешкоди

Люди мають бути обачними: що заважає рятувати людей під час прильотів

сьогодні, 14:54
Поділіться публікацією:

Решітки на вікнах, шлагбауми у дворах та захаращені під'їзди — унеможливлюють порятунок людей під час прильотів. Про це в етері Київ24 повідомила Олена Лізвинська, експертка з безпеки дітей та роз'яснила, які перешкоди можуть виникнути на шляху рятувальників.

Порятунок людей під час прильотів: коли це може бути неможливо через перешкоди

Ілюстративне фото

Ідеться про відповідальність кожної родини, про те, яким чином вона буде забезпечувати власну безпеку.

Лізвинська наголошує, що треба навіть пам'ятати банальне — не заходити в ліфт у разі надзвичайної ситуації. Навчитися користуватися вогнегасником та мати декілька шляхів виходу з квартири.

Нагадаємо, що в столиці досі ліквідовують наслідки позавчорашньої атаки. У Дніпровському районі одна з квартир на 9-му поверсі, вигоріла вщент, бо жодна служба не могла під'їхати до будинку, адже вулиця була заставлена машинами.

Портал "Коментарі" писав, що 24 березня 2025 року близько 14:00 год ворогом завдано,  за попередніми даними, ракетного удару по густонаселеному житловому кварталу м. Суми. Внаслідок атаки окупантів станом на 16:00 год відомо про 65 поранених, серед яких 14 дітей. Пошкоджено низку багатоквартирних житлових будинків, навчальний заклад. Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки атаки.

Наразі у Сумах тривають аварійно-відновлювальні роботи. Залучена спеціальна техніка для розвантаження будівельних матеріалів.

Верхолази ДСНС демонтують аварійні конструкції у пошкоджених багатоповерхових житлових будинках. А також тимчасово відновлюють пошкоджені вибуховою хвилею покрівлі та вікна.

На місці події залучені кінологічні розрахунки.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини