Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Південна Корея ввела санкції проти 11 фізосіб та 15 організацій, причетних до військового співробітництва РФ та КНДР, фінансування північнокорейських ядерної та ракетної програм, а також до незаконної закупівлі Пхеньяном підсанкційних товарів. Як передає портал "Коментарі", про це йдеться у повідомленні МЗС Південної Кореї.
Південна та Північна Кореї. Фото з відкритих джерел
Повідомляється, що обмеження щодо фізичних осіб та організацій почнуть діяти з 19 грудня.
До списку санкцій потрапили генерали Корейської народної армії (КНА) Кім Йон Бок і Сін Гім Чхоль, а також інженер-ракетобудівник Лі Сон Чжин і ще один високопоставлений офіцер КНА — Лі Бон Чхун.
Обмеження також запроваджено проти кількох бізнесменів та очолюваних ними компаній, наприклад, Роман Алар та його ТОВ "Парсек", які, як стверджується, постачали до Північної Кореї ключові ракетні матеріали та технології.
Загалом у списку санкцій зазначені як російські 7 фізичних осіб та 13 організацій, у тому числі кілька банків. Для проведення фінансових чи валютних операцій із ними тепер потрібен дозвіл Сеула.
У МЗС Південної Кореї наголосили, що санкції вводять у зв'язку з опублікованою 16 грудня заявою міністрів закордонних справ західних країн із засудженням військової співпраці Росії та КНДР.
Читайте також на порталі "Коментарі" — Сеул утримуватиметься від активних кроків військової допомоги Україні, як мінімум до інавгурації новообраного президента США Дональда Трампа. Таку думку в ефірі Freedom висловив політтехнолог та керівник Центру політичної розвідки Олег Постернак.
При цьому експерт назвав кілька причин, чому Південна Корея уникає швидких рішень щодо підтримки України. На його думку, перша причина пов'язана із очікуванням. Південна Корея як союзник США хоче побачити чітку політику нової адміністрації Трампа з українського питання. Поки що програми немає, а домисли західних медіа не можуть відображати реальну картину, яка сформується після інавгурації Трампа.
Новини