Підбираємось до заповітної цифри: Генштаб ЗСУ показав дані про втрати армії РФ у війні

Втрати армії РФ у війні проти України вже перевищили 930 тисяч військових

Українські захисники ліквідували за добу ще 1210 російських загарбників. Тому загальні втрати окупаційної армії в особовому складі у війні проти України вже перевищили 930 тисяч військових. Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці Генерального штабу ЗСУ.

Загальні бойові втрати противника з 24 лютого 2022 року до 11 квітня 2025 року орієнтовно склали: особового складу - близько 930 210 (1210) осіб ліквідовано; танків - 10580 (1) од.; бойових броньованих машин – 22 048 (15) од.; артилерійських систем – 25 043 (61) од.; РСЗВ - 1360 (1) од.; засоби ППО – 1 127 од.; літаків – 370 од.; вертольотів – 335 од.; БПЛА оперативно-тактичного рівня – 32 200 (122) од.; крилатих ракет - 3145 од.; кораблів/катерів - 28 од.; підводних човнів – 1 од.; автомобільної техніки та автоцистерн - 43 679 (165) од.; спеціальної техніки – 3 798 (2) од.

Читайте також на порталі "Коментарі" - президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон робить зусилля щодо припинення війни Росії проти України і вже спостерігає певний прогрес у цьому напрямку.

"Ми намагаємося зупинити війну. Щотижня гине понад 2500 молодих людей - як росіян, так і українців. Це не американці, але це людські життя. І ми прагнемо покласти край цій трагедії", - сказав Трамп.

Він висловив упевненість, що бойові дії в Україні можна зупинити найближчим часом. При цьому Трамп знову повторив, що повномасштабної війни взагалі не сталося б, якби він обіймав президентську посаду під час початку конфлікту.

Також видання "Коментарі" повідомляло – у НАТО заговорили про рекордні втрати РФ в Україні: чому цифри вражають.