Названо ризики для України, які можуть бути у разі "заморозки" війни
Україна добровільно не піде на «заморожування» війни через величезні ризики, вважає політолог Максим Ялі. На його думку, до цього Київ можуть змусити Сполучені Штати
Україні потрібний перепочинок на фронті, оскільки потрібно зберегти людей, які мають дорогоцінний бойовий досвід, навички, але які вже не "вивозять" ні фізично, ні емоційно понад 2 роки війни, вважає Максим Ялі.
При цьому експерт зазначив, що Європа вже розуміє ризики для себе у разі перемоги РФ, але не може надати потрібний ресурс Україні. А от Штати можуть, каже політолог, але не хочуть, бо переслідують власні інтереси у війні, які явно не збігаються з українськими.
Саме тому експерт вважає, що позиції України погіршуються.
А тому, каже Ялі, у разі "заморозки" конфлікту та початку переговорів з ворогом - це буде сприйнято як поразку не тільки опозицією, а й так званого "ядерним електоратом" президента Володимира Зеленського, якого не достатньо для перемоги на виборах, які доведеться проводити рано чи пізно після закінчення дії воєнного стану.
Тим більше, додає експерт, що буде щонайменше 5 років на те, щоб до неї підготуватися.
При цьому експерт вважає, що ворогові також потрібна пауза для відновлення ресурсів і при цьому він зробить ставку на внутрішню дестабілізацію України. Тому, додає експерт, кремлівський диктатор піде на заморожування війни.
Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що кремлівський диктатор Путін заявив , що розпочав війну, щоб "захистити народ Донбасу".