На Заході визнали, що у росіян нова тактика, вони просуваються на Донбасі

ЗСУ досі страждають від нестачі солдатів та проблем із командуванням

Країна-агресор змогла вдосконалити свою тактику, що забезпечило їй поступове просування на фронті Донецької області. Як передає портал "Коментарі", про це пише The Washington Post.

Видання зазначає, що повторне вторгнення росіян у Харківську область, хоч і дало вкрай обмежені здобутки, але змогло відтягнути на себе українські резерви.

"Ця стратегія розумна: ти намагаєшся зосередити силу свого ворога в одному напрямку, а потім відволікти його в іншому. Їхня перша мета - знищити нас. Друге - підштовхнути нас, щоб вони могли отримати більше важелів для мирних переговорів і отримати від нас більше. Вони майже на межі захоплення Донецької області", - каже 30-річний Олександр, командир батальйону 47-ї бригади, який воює під Очеретиним.

Російські війська зараз тиснуть по дузі з трьох ключових точок: Годинник Яр, на захід від міста Бахмут; через невелике промислове місто Торецьк; й у сільській місцевості на захід від села Очеретине, розташованого на стратегічному височини на північний захід від Авдіївки.

"Хоча в інших місцях йдуть інтенсивні бої, зокрема в Куп'янську на північному сході та в деяких точках уздовж південного фронту, наступ на Донбасі є помітною зміною тактики російського командування, яка, схоже, навчилася на минулих помилках і тепер досягає стабільних успіхів для Кремля" , що також загрожує українському місту Костянтинівці, яке розташоване на стратегічній магістралі", - пише WP.

Декілька українських командирів пояснили прискорення бойових дій тим, що Росія значно збільшила свої можливості радіоелектронного глушення, щоб стерти попередню перевагу України у використанні дронів-камікадзе.

Українські військові також відзначили зростання росіянами авіаційних бомб, особливо плануючих бомб. За їхніми словами, це завдає значної шкоди та впливає на бойовий дух захисників.

Читайте також на порталі "Коментарі" - чого чекати на фронті найближчими місяцями: коли закриється вікно можливостей.