Генерал НАТО заінтригував заявою про битву за Курщину: чим ще можуть здивувати ЗСУ
Генерал Каволі вважає, що Україна ще не програла битву за Курщину
Ті, хто вважає, що ЗСУ вже програли бій за Курщину – помиляються. Українські війська продовжують утримувати частину Курської області РФ, незважаючи на спроби російських вояків витіснити їх. Про це заявив генерал Крістофер Каволі, головнокомандувач Європейського командування США (EUCOM) під час слухань у Конгресі.
Генерал також звернув увагу, що виступає проти скорочення американських військ у Європі. Його застереження суперечать попереднім планам адміністрації Дональда Трампа щодо можливого виведення 10 000 військовослужбовців.
Читайте також на порталі "Коментарі" - упродовж попередніх шести місяців ми чули багато інформації про Курську операцію, де ЗСУ проводили та продовжують проводити операцію. Тепер же з'явилася інформація про просування українських військових у Бєлградській області, де росіяни вже не контролюють частину державного кордону. У чому полягає завдання ЗСУ у Бєлгородській області? Які результати прориву ЗСУ? Видання "Коментарі" розбиралося у цих питаннях, проаналізувавши думки експертів.
Також видання "Коментарі" повідомляло – головний рупор Кремля, він же прес-секретар російського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков уникнув відповіді, відмовившись коментувати слова президента України Володимира Зеленського про присутність ЗСУ у Бєлгородській області.