Головна Новини Суспільство Війна з Росією Два міста в руїнах та безліч постраждалих: що відомо про атаку РФ
commentss НОВИНИ Всі новини

Два міста в руїнах та безліч постраждалих: що відомо про атаку РФ

Росія посилює атаки на міста: під обстрілами опинилися Дніпро та Харків, інфраструктура зруйнована, люди у лікарнях

25 квітня 2026, 07:44
Поділіться публікацією:

Російські війська протягом ночі завдали масованого удару по Дніпру, залишивши після себе зруйновані будівлі та десятки постраждалих. На ранок відомо про численних поранених, серед яких є дитина.

Два міста в руїнах та безліч постраждалих: що відомо про атаку РФ

Удар по Дніпропетровській області. Фото: Телеграм Олександр Ганжа

Як повідомив голова Дніпропетровської ОВ Олександр Ганжа, серед постраждалих – 9-річний хлопчик. Йому надали необхідну допомогу, подальше лікування він проходитиме амбулаторно. У той же час дев'ятьох людей госпіталізовано, їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості.

Раніше уточнювалося, що серед поранених – жінки віком 41, 44 та 58 років, а також 41-річний чоловік. Усі вони отримали травми внаслідок нічної атаки.

Місто зазнало значних руйнувань. Пошкоджено житлові будинки, підприємства, автомобілі та торговельні об'єкти. Частково зруйновано чотириповерховий житловий будинок, що свідчить про силу ударів.

Ворог масовано атакував Дніпро. Але дісталося також Нікопольщині, Синельниківщині та Криворіжжю. По області бив ракетами, артилерією, безпілотниками та авіабомбою.

Під вогнем також опинився Харків. Мер міста Ігор Терехов повідомив про пошкодження транспортної інфраструктури, зокрема, знищено зупинку громадського транспорту, зафіксовано руйнування газопроводу.

У Немишлянському районі зафіксовано пряме влучення, пошкоджено приватні будинки. Ще один удар припав поблизу житлової забудови в Київському районі міста. Ситуація залишається напруженою, рятувальні служби продовжують ліквідацію наслідків атак.

Читайте також на порталі "Коментарі" — ворог масовано накрив вогнем Дніпро: що відомо про загиблих.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини