Головна Новини Суспільство Війна з Росією Допомога Миколаєву: місто отримало п'ять карет швидкої допомоги від фонду Вадима Новинського
commentss НОВИНИ Всі новини

Допомога Миколаєву: місто отримало п'ять карет швидкої допомоги від фонду Вадима Новинського

Митрополит Миколаївський та Очаківський Питирим від імені УПЦ передав до міста Миколаїв 5 машин швидкої допомоги, закуплених в Європі Фондом Вадима Новинського

27 червня 2022, 20:57
Поділіться публікацією:

Карети швидкої допомоги будуть закріплені безпосередньо за лікувальними закладами міста, що дозволить скоротити час очікування на приїзд лікарів. Йдеться про лікарні №4 та №5, пологовий будинок №1, ЦПМСП №3, Центр соціально-значущих хвороб.

Допомога Миколаєву: місто отримало п'ять карет швидкої допомоги від фонду Вадима Новинського

Передача машин швидкої допомоги від Вадим Новинський та УПЦ

"Сьогодні в цей надскладний час Фонд Вадима Новинського надав 5 автомобілів. Ми — прифронтове місто, і тому наші установи несуть надмірне навантаження і займаються лікуванням поранених: і військових, і цивільних. Ми також надаємо всю медичну допомогу миколаївцям, які сьогодні проживають у місті, в повному обсязі Це і пологи, це і люди з інсультом, які отримують тромболізис, це і наші хворі на ВІЛ інфекцію, туберкульоз, тому ми безмежно вдячні людям, які відгукнулися і допомогли місту. Відразу 5 автомобілів наші заклади не отримували ніколи. Машини мають обладнання для пацієнтів із особливими потребами, ми зможемо їх безпечно перевозити", — заявила начальниця управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай.

Дмитро Сергєєв, директор Фонду Вадима Новинського, зазначив: "Миколаїв знаходиться близько до зони бойових дій. Зазнає постійних обстрілів. Питання своєчасної евакуації цивільних чи військових до лікувальних закладів стоїть дуже гостро. Ми не могли не відгукнутися на звернення Управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради. До цього ми вже передали десятки машин до лікарень Запоріжжя та Кривого Рогу, волонтерську організацію Центр порятунку життя, одна з машин працює в Сумській області, 2 машини передано до Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова для формування мобільних бригад. Є ще десятки запитів з інших регіонів".

За словами Дмитра Сергєєва, на шляху з Європи до України понад 30 машин швидкої допомоги, які вже оплачені Фондом. Доставка їх ускладнюється багатокілометровими чергами на кордоні, де гуманітарним конвоям доводиться стояти 2-3 дні.

"Нам просто життєво необхідні окремі гуманітарні коридори для швидкого проходження кордону. Тоді наша допомога буде значно більшою. Крім машин швидкої допомоги ми завозимо дефіцитне медичне обладнання та ліки", — заявив директор Фонду Вадима Новинського.

Фонд Вадима Новинського разом із УПЦ реалізує один із наймасштабніших проектів доставки машин швидкої допомоги до регіонів, наближених до бойових дій. Мета — завезти в Україну і передати регіонам щонайменше 100 машин швидкої допомоги.

Загальна сума, виділена Вадимом Новинським на гуманітарні проекти після 24 лютого, сягнула 650 млн. грн.Читайте Comments.ua в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!