Чому заговорили про мир у Чорному морі: кому це вигідно
РФ може використовувати мирні домовленості для реалізації військових цілей
Надвечір 25 березня після тривалих переговорів США та РФ стали відомі нюанси про встановлення перемир'я в Чорному морі. Незважаючи на те, що заяви України та РФ продовжую відрізнятися, розмови про можливе перемир'я в Чорному морі, як перший крок для повного припинення вогню, не припиняються. Кому вигідніший мир у Чорному морі? Видання "Коментарі" розбиралося з цих питань, проаналізувавши думки експертів.
Росіяни намагатимуться використовувати ці домовленості, якщо вони будуть, на свою користь
Військовий експерт Михайло Жирохов в ефірі Radio NV заявив, що мир у Чорному морі, про що зараз домовляються представники України, Росії та США, вигідний насамперед росіянам.
Він додав, що зараз росіянам потрібен цей маршрут, щоб у значно більших обсягах проводити продажі. У той самий час, на думку експерта, РФ може використовувати мирні домовленості й у реалізації своїх військових цілей.
Росія продовжить атакувати із Криму
Військовий експерт, ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман в ефірі Радіо Свобода заявив, що Росія може погодитися на домовленості про припинення вогню в Чорному морі, але при цьому атакувати Україну ракетами та дронами з анексованого Криму.
При цьому експерт додав, що Росія може навіть погодитися на те, що не виводитиме свої кораблі-ракетоносії, якими вони атакують портову інфраструктуру, зокрема, Одеської області, але потім пояснить, що Крим не є Чорним морем, а це суша, тому звідти ворог запускатиме і "Іскадери" і "Шахеди", бо, мовляв, цього немає в домовленостях.
Читайте також на порталі "Коментарі" - росіяни можуть видихнути: якої потужної зброї більше не залишилося в України.