Чому окупанти панікують – за яким сценарієм піде визволення Запорізької області
Наразі Україна ще не залучила усі 100% своїх стратегічних резервів, які підготувала для контрнаступу
Незважаючи на те, що український контрнаступ триває вже понад два місяці, окупанти досі не можуть передбачити, де ЗСУ завдадуть вирішального удару. Саме тому тривають розмови російських пропагандистів та перших осіб Кремля про те, що російські загарбники зуміли зупинити рух ЗСУ та взагалі українська армія зазнає колосальних втрат. Чому окупанти панікують? За яким сценарієм піде визволення Запорізької області як пріоритетної ділянки фронту для України? Видання "Коментарі" розбиралося в цих питаннях, проаналізувавши думки експертів.
Росіяни намагаються переключити вектор уваги українського Генштабу із ситуації на півдні на ситуацію на Куп'янський напрямок
Військовий експерт, екс-спікер Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов в ефірі телеканалу "Еспресо" заявив, що українське командування досі не задіяло усі свої резерви. Саме це і виводить із себе російських окупантів. Ніхто в Росії не знає, коли Генштаб ЗСУ кине основні резерви та найголовніше – на якій ділянці фронту вони з'являться.
Він зазначив, що стосується Куп'янського напрямку, то тут ситуація стабільна, але загострення може статися будь-якої миті.
Те, що трапляється з Кримським мостом, Чонгарськими мостами – це лише прелюдія
Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко зазначив, що росіяни не розуміють, коли і як розпочнеться активне визволення Запорізької області.
За інформацією Коваленка, наказ про розробку плану з "деокупації півдня України" надійшов від президента Зеленського 10 липня, але сам процес розпочався у травні, а ось його інтенсифікація відбулася саме в липні, коли було завдано перших ударів по мостах.
За його словами, для того, щоб зрозуміти, що далі буде на Запорізькому напрямку, потрібно лише накласти сценарій звільнення правобережної Херсонщини на ті процеси, які зараз відбуваються у Запорізькій області.
Саме тому, наголошує Коваленко, потрібно запасатися терпінням та чекати трьох місяців осені. У вересні, жовтні та листопаді мають відбутися вирішальні події на південному напрямку фронту.
Читайте також на порталі "Коментарі" - чому цьогорічна війна точно не закінчиться – чим відповісти РФ на кроки з мобілізації.