Чому динаміка боїв під Бахмутом знову змінюється - чи вистачить сил РФ наступати по всій лінії фронту
Противник намагатиметься обмежитися захопленням знакових міст
Незважаючи на те, що противнику не вдається домогтися просування на Бахмутському напрямку, він не припиняє спроб штурмувати позиції ЗСУ. З чим пов'язано те, що динаміка боїв у цьому напрямі інтенсивно змінюється? І чи можливо, що в Росії ще залишилися козиря, і вона незабаром почне ще один масований наступ? Видання "Коментарі" у цих питаннях розбиралося разом із експертами.
У Бахмуті та Авдіївці ситуація складна і потребує постійної уваги нашого військового командування
Нардеп, полковник СБУ Роман Костенко в ефірі телеканалу "Еспресо" розповів, що на Бахмутському напрямку інтенсивність бойових дій справді дуже сильно змінюється практично щодня. Немає такого, що одна із сторін протистояння має явну перевагу. Полковник зазначає, багато в чому залежить від двох чинників – ситуації та погоди.
Він додав, що військове командування ЗСУ відмінно володіє ситуацією і постійно моніторить обстановку.
Нардеп підтвердив, що не менш тривожною, ніж у Бахмуті, залишається ситуація в Авдіївці, де противник намагається оточити українські війська. Схожу тактику вже кілька місяців поспіль ворог робить у Бахмуті.
Противник кидає в бій ті резерви, які залишилися в нього
При цьому вже очевидно, що російські окупанти в Україні не мають сил, яких вистачило б для того, щоб наступати на всій лінії фронту. Країна-агресор обмежиться тим, що намагатиметься захопити знакові міста – Авдіївка, Бахмут та Мар'їнка. Таку думку в ефірі "Мі-України" озвучив керівник програм безпеки Центру глобалістики "Стратегія XXI" Павло Лакійчук.
Читайте також на порталі "Коментарі" - авторитарні режими розгойдують тему ядерної зброї: про що говорять заява КНДР та позиція Китаю.