Британія визначилася: на скільки років хоче відправити військових до України
The Telegraph пише про те, що головною метою розгортання був би негайний початок допомоги у навчанні та відновленні ЗСУ для стримування потенційної наступної російської атаки
Великобританія всерйоз розглядає варіант із розміщенням військ в Україні строком до п'яти років. Це один із моментів, які активно обговорюють західні союзники. Як передає портал "Коментарі", про це пише The Telegraph.
За інформацією британського ЗМІ, офіційний Лондон розглядає можливість розміщення військ Сполученого Королівства в Україні на 5 років. Відразу ж наголошується на тому, що війська Британії не збираються брати участь у бойових зіткненнях. Головна мета їх відправлення в Україну полягає в тому, щоб допомогти навчити та відновити українську армію, тим самим запобігши новій військовій агресії з боку Москви.
Під час дискусій між Британією та Францією щодо "коаліції рішучих" було порушено питання поетапного виходу контингенту.
Як стало відомо The Telegraph, згідно з планом "одного з ряду варіантів на столі", військові сили, які очолює Європа, будуть направлені в Україну, щоб спочатку не дати Росії шансів для зриву будь-яких домовленостей і дати Києву "так необхідний перепочинок".
Також наголошується, що можливість того, що російський диктатор Володимир Путін наважиться атакувати західні сили в Україні на тлі актуального становища власної армії та її можливостей, французькі військові планувальники вважають "дуже малоймовірною".
Згідно з планом, "сили заспокоєння" під керівництвом Франції та Британії також можуть допомогти захистити небо та моря України.
При цьому наголошується, що головною метою розгортання був би негайний початок допомоги у навчанні та відновленні ЗСУ для стримування потенційної наступної російської атаки.
Пізніше західний контингент має виходити з України поетапно, а останні війська можуть вийти приблизно за п'ять років, йдеться у публікації The Telegraph.
Читайте також на порталі "Коментарі" – плани "коаліції охочих" щодо України опинилися під загрозою зриву: у чому причина.