В Україні 1 лютого стартувала реєстрація на ЗНО: що потрібно знати

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання триватиме до 9 березня

В Україні 1 лютого стартувала реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Подати документи можна лише до 9 березня. До 1 березня керівники можуть реєструвати свої навчальні заклади для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО. Про це повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти, передає портал "Коментарі".

Зовнішнє незалежне оцінювання цьогоріч в Україні буде проходити з 23 травня по 17 червня. Реєстрація на 5 предметів для випускників шкіл буде безкоштовною. А от усі предмети додатково потрібно буде оплатити. До прикладу, щоб додатково скласти одну з іноземних мов потрібно буде сплатити 789 гривень, за інші предмети потрібно буде доплатити 354 гривні.

"Щоб зареєструватися для участі в ЗНО потрібно правильно обрати категорію, створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу, розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці "ЗНО/ДПА", підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років)", - повідомляють у центрі оцінювання якості освіти.

Графік проведення тестувань буде наступним:

23 травня відбудеться тестування з фізики;

25 травня – з хімії;

31 травня – українська мова та українська мова та література;

3 червня – математика та математика (завдання рівень стандарт);

6 червня – іспанська, німецька, французька мови;

7 червня – англійська мова;

10 червня – історія України;

14 червня – географія;

17 червня – біологія.

Читайте також: Пробне ЗНО-2022: скільки учнів зареєструвалося та які предмети обрали