Рубрики
МЕНЮ
Недилько Ксения
На Харківщині за останні десять тижнів епідемічного сезону внаслідок захворювання на коронавірус померли 10 людей, що є найвищим показником в Україні. Усі померлі мали супутні захворювання та жоден з них не мав щеплення проти грипу або COVID.
Ілюстративне фото
Про це Суспільне Харків розповіла директорка облцентру контролю та профілактики хвороб Любов Махота.
З-поміж померлих 70% — це люди старше 65 років. Всі померлі мали супутні стани у вигляді загострення хронічних хвороб та ускладнення з боку серцево-судинної, нервової систем, ШКТ, ендокринних захворювань, що значно підвищує тяжкість клінічного перебігу ковіду.
За даними Махоти, на 50 тижні епідсезону в області зареєстровано 36 хворих на COVID, всього з початку епідсезону — 1136.
"За аналогічний період минулого епідсезону зареєстрованого 41 померлого від ковіду", — додала директорка облцентру контролю та профілактики хвороб.
Усього в Україні зареєстровано 54 померлих внаслідок коронавірусу, зазначила Махота: Полтавська — семеро, Дніпро — п'ять, Чернівецька — чотири, Хмельницька — шість, в інших — один-двоє.
Нагадаємо, портал "Коментарі" повідомляв, що у США провели розслідування, у якому з’ясували, що стався витік вірусу з лабораторії в Китаї/ Очолюваний республіканцями комітет Конгресу США підтримав теорію про те, що причиною пандемії COVID-19 став лабораторний витік вірусу. Про це йдеться у їхній доповіді.
Зазначається, що 520-сторінковий звіт готувався протягом двох років, і його автори висловили сподівання, що ця робота "послужить дорожньою картою для Конгресу, виконавчої влади та приватного сектору для підготовки до майбутніх пандемій та реагування на них". У звіті, опублікованому в понеділок, Спеціальний підкомітет Палати представників з питань коронавірусної кризи заявив, що коронавірус "найімовірніше, з'явився в лабораторії в Ухані, Китай", посилаючись на такі фактори, як біологічні характеристики вірусу та захворювання серед дослідників Уханьського інституту вірусології восени 2019 року.
У звіті підкомітету йдеться про те, що, якби докази природного походження вірусу існували, вони б уже з'явилися. У доповіді наведено п'ять аргументів на користь теорії лабораторного витоку, зокрема те, що вірус має біологічну ознаку, яка не зустрічається в природі. Дані показують, що всі випадки COVID-19 є наслідком одноразового введення вірусу в організм людини. Це суперечить попереднім пандеміям, під час яких спостерігалися численні побічні ефекти.
Новини