У Кабміні заговорили про тарифи на електроенергію взимку: що вирішили
Премʼєр-міністр України Свириденко розповіла, які тарифи на електроенергію діятимуть взимку
У Кабінеті міністрів України заявили, що ціни на електроенергію для населення залишаються незмінними цієї зими.
Про це заявила премʼєр-міністр України Юлія Свириденко. За її словами, уряд продовжив дію ПСО на електроенергію до 30 квітня 2026 року. Це означає, що під час опалювального сезону громадяни й надалі платитимуть 4,32 грн за кВт⋅год.
За її словами, це частина комплексної програми підтримки українців узимку.
Нагадаємо: портал “Коментарі” писав, що влада та експерти прогнозують складну зиму - Росія масовано атакує газові, енергетичні об'єкти. На тлі цього і народні депутати, і активісти, і військові вказують на недостатній рівень підготовки — не були захищені енергооб'єкти. А в деяких областях шукають гроші на укриття першого рівня. Портал “Коментарі” дізнався у експертів, якою буде зима 2025-2026-го та як атаки, відключення тепла, світла, газу вплинуть на настрої українців.
Політолог Володимир Фесенко не прогнозує повного блекауту, однак проблеми зі світлом будуть і перш за все у прифронтовій зоні — там ризики більші. Ситуація, за словами Фесенка, буде інакшою, ніж була у 2022 році — з точки зору масштабів, наслідків, реакції людей.