Силові методи ТЦК безперспективні: у Раді визначили, якою має бути мобілізація в Україні
Нардеп Мазурашу переконаний, що військовозобов'язані, які йдуть у СЗЧ чи відмовляються воювати, були б кориснішими в тилу
Примусова мобілізація в Україні викликає широкі дискусії - з одного боку, переконують, що армії необхідне поповнення, з іншого - запевняють, що силові методи не допомагають обороні України. Нерідко критикують силову мобілізацію у Верховній Раді України.
Народний депутат України Георгій Мазурашу переконаний, що “загання силою у військо - безперспективне”. За його словами, ті, кого спіймали на вулиці, хто йде у СЗЧ чи відмовники, більше користі приносили б у тилу. А це, своєю чергою, збільшувало б спроможність чинити опір окупантам.
Політик вказав на одну із важливих проблем, зазначивши, що якщо навіть військовозобов'язаного спіймали, довели до зони бойових дій, а там стався приліт і він загинув, то рідним потрібно виплатити 15 млн грн. Політик зазначив, що це великі втрати.
Нагадаємо: портал “Коментарі” писав, що народні депутати напрацювали законопроєкт, який дає шанс військовозобовʼязаним, які знаходяться у розшуку, отримати бронювання від мобілізації. Зазначається, що тривалість такого бронювання не має перевищувати 45 календарних днів з дня укладання трудового договору з таким працівником та надається не більше одного разу за один календарний рік.