Війна в Україні: чому Зеленський запізнився з Планом стійкості рівно на 2 роки

Від Плану стійкості Зеленського виникло двояке враження, наголошує експерт Світлана Кушнір

Враження від презентації Плану стійкості президента Володимира Зеленського якесь двояке: з одного боку все сказане – правильне і добре, але для року так 2022-го, а з іншого боку у році 2024-му чути ці розділи Плану стійкості без економічної програми, запропонованої Урядом – якось дивно. Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю нашому порталу висловила політичний експерт Світлана Кушнір.

"За три місяці до третьої роковини широкомасштабного вторгнення росіян на території України чути про план на 2025 рік по створенню 3 тисяч крилатих ракет, і ще й на фоні знищення росіянами енергетичної галузі – дивно і дико звучить. А у 22-му році, у 23-му році, у поточному 24-му році що – ракет не треба було Силам Оборони України? Тільки зараз назріла потреба?", – задається питанням Світлана Кушнір.

Щодо перезапуску дипломатичної служби, Світлана Кушнір уточнює, що експерти президенту про це говорять ще з часу його вступу на посаду, він просто не хотів чути цього. "Про культурний "Рамштайн" взагалі нині звучить, як реклама музичного туру Тіля Ліндемана...

"Якщо не знаєш, що сказати, то кажи, що створиш нове міністерство, яке точно вирішить ці всі незрозумілі питання", — це універсальна порада політикам на всі часи, коли вони раптом знаходяться у глухому куті. Схоже, що саме цей інструмент і використали. Ну, десь так сприймається ідея про створення нового і окремого Міністерства об'єднання України – що за функції у сфері державного управління будуть виконувати за пристойні гроші державні службовці вищих і середніх рангів у рамках його діяльності? І це на фоні кошмарних корупційних скандалів з держслужбовцями", – зауважила експерт.

Підсумовуючи Світлана Кушнір зазначила, якщо висловитися загалом про цей План стійкості, то він дуже сирий, неосмислений, застарілий у формі подачі і виконанні.

Читайте також на порталі "Коментарі" - навіщо Зеленський представив План внутрішньої стійкості: до чого є питання.