Головна Новини Суспільство події Український адвокат "пробив дно": військові відреагували на рішення Олешка захищати путініста Гаджиєва
commentss НОВИНИ Всі новини

Український адвокат "пробив дно": військові відреагували на рішення Олешка захищати путініста Гаджиєва

Військові вимагають від адвоката Олешка пояснень, чому він погодився захищати путініста Гаджиєва

сьогодні, 09:30
Поділіться публікацією:

Рішення одного з українських адвокатів захищати у суді російського ексдепутату обурило ветеранів російсько-української війни. Військові не стали мовчати і запитали Олега Михайловича Олешка про його мотиви.

Український адвокат "пробив дно": військові відреагували на рішення Олешка захищати путініста Гаджиєва

Олешко захищає путініста Гаджиєва

Зазначимо, що у Києві вже дев'ятий місяць продовжується розгляд справи громадянина РФ, екс-депутата Державної Думи Росії 4-х скликань від путінської "Єдиної Росії" Магомеда Гаджиєва. Київська обласна прокуратура звинувачує фігуранта у зазіханні на територіальну цілісність та недоторканність України (стаття 110 Кримінального кодексу України). За даними видання "Укрінформ", окремо українські прокурори готують для росіянина дагестанського походження ще одне звинувачення – за статтею "фінансування тероризму". ЗМІ повідомляють, що в 2014 році Гаджиєв був співавтором Закону РФ про анексію українського Криму, фінансував терористів у так званих "Л/ДНР", а після повномасштабного вторгнення РФ у 2022-му – нібито особисто фінансував збройні формування російських окупантів, сформованих із.

Спочатку інтереси громадянина РФ в українському суді представляв безоплатний державний адвокат. Однак у січні 2025 року Гаджиєв найняв адвокатів із Бельгії. Ними стали представники брюссельського адвокатського бюро V3 Vergauwen Venet & Associes Олівія Вене та Седрік Варговен.

Головуюча суддя Ганна Гридасова тоді ухвалила рішення ввести бельгійських захисників у судовий процес як консультанти. Тобто, вони можуть працювати лише під керівництвом українського адвоката, який знає Закони України. І таким адвокатом, за даними видання, став адвокат Олег Олешко. Угоду з Олегом Олешком особисто підписали і Олівія Відні, і Седрік Верговен, що значиться на офіційному сайті Національної асоціації адвокатів України. Зазначається, що таких випадків за час повномасштабної війни ще не було.

Український адвокат ”пробив дно”: військові відреагували на рішення Олешка захищати путініста Гаджиєва - фото 2

Військових обурила така новина, тому вирішили з'ясувати, чи відповідає інформація дійсності. Ветерани війни приїхали до офісу адвоката. Проте поспілкуватися з Олешком не вдалося. В офісі адвокатського бюро його не виявилося і двері відчинила інша співробітниця офісу. Тож позицію Олешка щодо роботи фактично на ворога країни дізнатися не вдалося.

Український адвокат ”пробив дно”: військові відреагували на рішення Олешка захищати путініста Гаджиєва - фото 3

Ветерани війни переконані, що захищати російського екс-депутата, який повністю поділяє риторику Путіна та активно сприяв анексії Криму, є неприпустимим. Українські герої щодня гинуть за рідну землю, а український адвокат хоче стати на захист ворога.

"Прямо тут – у Києві, у серці нашої країни, представники цієї адвокатської контори намагаються відкрито захищати ворога України. Ми зробимо все можливе, щоб їхня подальша практика стала неможливою на території України", — заявив представник ветеранів.

На думку військових, Олешко варто негайно відмовитися від представництва інтересів Гаджиєва та пояснити свої дії перед українським суспільством.

Український адвокат ”пробив дно”: військові відреагували на рішення Олешка захищати путініста Гаджиєва - фото 4

Український адвокат ”пробив дно”: військові відреагували на рішення Олешка захищати путініста Гаджиєва - фото 5

Український адвокат ”пробив дно”: військові відреагували на рішення Олешка захищати путініста Гаджиєва - фото 6

Український адвокат ”пробив дно”: військові відреагували на рішення Олешка захищати путініста Гаджиєва - фото 7



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини