На горизонті нове перемир'я: про що Трамп хоче домовитись із Сі

Вашингтон налаштований на те, щоб торгове перемир'я з КНР тривало й надалі

Міністр торгівлі США Говард Лутник вважає можливим продовження торговельного перемир'я між США та Китаєм на 90 днів за підсумками торгових переговорів у Стокгольмі. Як інформує портал "Коментарі", про це повідомляє інформагентство "Bloomberg".

"Це ймовірний результат? Звичайно, здається, що так, але давайте залишимо це рішення президенту Трампу", - сказав Лутник.

Американський міністр також наголосив, що цього тижня президент США Дональд Трамп розгляне можливість укладання кількох торгових угод, не уточнивши, про які країни йдеться.

"Він розгляне кілька угод, звичайно, він розгляне, але здебільшого він збирається встановити митну ставку для всіх і зробити це до кінця тижня", - наголосив Лутник.

Автори публікації нагадали, що на попередніх раундах Вашингтон і Пекін домовилися зменшити мита за принципом "око за око" та послабити експортний контроль за певними технологіями та рідкісноземельними мінералами, але додає, що термін дії цієї угоди спливає 12 серпня.

США та Китай планують продовжити переговори 29 липня.

Читайте також на порталі "Коментарі" – президент США Дональд Трамп підтвердив свій можливий візит до Китаю та назвав ключову умову офіційного візиту. Про це американський лідер написав у Truth Social.

Також видання "Коментарі" повідомляло – готовність Брюсселя закупити у США енергоносії на суму 750 млрд доларів у рамках нової торгової угоди неможливо буде реалізувати. Компаніям доведеться відмовитись від інших постачальників. Як повідомляє портал "Коментарі", про це пише "Financial Times".