Головна Новини Суспільство події McDonald’s зберігав дані мільйонів кандидатів під паролем «123456»
commentss НОВИНИ Всі новини

McDonald’s зберігав дані мільйонів кандидатів під паролем «123456»

Пароль «123456» відкривав доступ до даних 64 мільйонів кандидатів у McDonald’s

12 липня 2025, 13:53
Поділіться публікацією:

Фахівці з кібербезпеки виявили серйозну діру в системі найму McDonald’s. Виявилось, що чат-бот для кандидатів на роботу мав логін і надзвичайно простий пароль — "123456". Через це будь-хто міг отримати доступ до персональних даних 64 мільйонів людей, які подавали резюме.

McDonald’s зберігав дані мільйонів кандидатів під паролем «123456»

McDonald’s зберігав дані під паролем «123456»

Йдеться про чат-бот McHire, який обробляє заявки та працює через сервіс компанії Paradox.ai. Дослідники Ієн Керролл і Сем Каррі провели базову перевірку безпеки й знайшли не лише простий пароль, а й іншу вразливість, яка відкривала доступ до історії спілкування кандидатів із ботом.

Через цю дірку можна було побачити імена, email-и, домашні адреси й номери телефонів. Представники компанії стверджують, що проблему швидко усунули після отримання звіту й що дані не потрапили у відкритий доступ.

Але інцидент ще раз показав, наскільки легко недбалість у кібербезпеці може поставити під загрозу мільйони людей.

Нагадуємо, раніше портал "Коментарі" повідомляв про те, що у Київському "Охматдиті" відбулася історична подія — вперше за час існування лікарні команда медиків разом із психологами змогла отримати згоду батьків на посмертне донорство органів від дитини. Це складне, але надзвичайно важливе рішення дозволило врятувати життя трьом важкохворим дітям.
Наприкінці минулого тижня до лікарні доставили 4-річну дівчинку з Житомирщини. На жаль, у ніч на 10 липня лікарі були змушені констатувати смерть головного мозку. Для родини це був страшний удар, але навіть у таку мить батьки погодилися зробити надлюдський крок — дозволити пересадку органів.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини