Головна Новини Суспільство події Манекен Трампа у вогні: ЦПД викриває фейкові атаки
commentss НОВИНИ Всі новини

Манекен Трампа у вогні: ЦПД викриває фейкові атаки

Український центр спростував фейки про спалення манекена Трампа

9 листопада 2024, 17:05
Поділіться публікацією:

Центр протидії дезінформації України заявив, що нові відео, де нібито українські військові спалюють манекен новообраного президента США Дональда Трампа, є черговою російською фальшивкою. Ці ролики з’явилися на проросійських акаунтах у соцмережі X одразу після виборів у США та були спрямовані на дестабілізацію відносин між Україною і новим президентом Америки.

Манекен Трампа у вогні: ЦПД викриває фейкові атаки

Ці відео, як підкреслюють у Центрі протидії дезінформації, є елементом спланованої інформаційної операції. Основна мета такої кампанії — викликати негативні емоції серед прихильників Трампа, а також поставити під сумнів підтримку України з боку американського суспільства. За словами експертів, поширення таких фейкових матеріалів у дні після виборів свідчить про заздалегідь підготовлену кампанію.

Манекен Трампа у вогні: ЦПД викриває фейкові атаки - фото 2

Це не перша спроба поширити фальшиві заяви про Україну і американських лідерів. Раніше у мережі з’явився фейковий допис, в якому нібито Ілон Маск пропонує припинити фінансову підтримку України, використовуючи зображення Дональда Трампа. Подібні вкиди спрямовані на дискредитацію України та підрив її відносин із міжнародними партнерами.

Раніше “Коментарі” писали, що російська пропаганда продовжує проводити активні дії на інформаційному фронті. Росіяни повсякчас поширюють неправдиву інформацію про українських військових та ситуацію в на полі бою та в Україні в цілому.

Крім того, “Коментарі” писали, що Центр протидії дезінформації повідомляє, що в соцмережах з'явилося чимало фото, створених за допомогою штучного інтелекту, де нібито зображені українські військові. У таких постах часто закликають ставити "лайки", вітати з якимись подіями, як-от день народження чи весілля, або поширюють історії про врятованих тварин, дітей і літніх людей. Насправді ці пости створюються ботами з метою викликати емоційний відгук і залучити реальних користувачів до взаємодії.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини