Довго чекати не довелося: дочка Лаврова вже "засвітилася" у Грузії

Біля готелю, де оселилася Катерина Винокурова (Лаврова), заплановано протест, на місці вже чергують поліцейські

Дочка глави МЗС РФ Катерина Винокурова (Лаврова), яка офіційно перебуває під санкціями, прилетіла до Грузії на весілля брата свого чоловіка Олександра Винокурова. Як повідомляє портал "Коментарі", про це стало відомо журналістам грузинського опозиційного телеканалу "Mtavari". У ЗМІ повідомили про прибуття дочки російського міністра в Грузії, посилаючись на соцмережі самої Винокурової та її друзів, але ті відреагували дуже оперативно, закривши свої акаунти у мережі.

За інформацією ЗМІ, святкування родича Винокурової відбувається в історичному краї на сході Грузії – Кахетії.

Застілля зять Лаврова організував у п'ятизірковому готелі Kvareli Lake Resort. ЗМІ дізналися про прибуття Лаврової-Винокурової в готель, зателефонувавши в Kvareli Lake Resort від імені нібито кур'єра з приводу доставки букета дочки російського міністра. Там підтвердили її приїзд.

Однак пізніше адміністрація готелю заявила, що відвідувачів з таким прізвищем у них немає, звинувативши журналістів у дезінформації. Грузинська влада поки ніяк не коментувала прибуття родичів Сергія Лаврова.

Тим часом "Радіо Свобода" повідомляє, що біля готелю заплановано протест, на місці вже чергують поліцейські.

Зазначимо, незважаючи на те, що президент Грузії Саломе Зурабішвілі вважає провокаційною ініціативу Кремля скасувати візовий режим для грузинських громадян та відновити авіасполучення між Росією та Грузією, уряд дав на це добро. І вже 17 травня авіакомпанія "Азімут" почала виконувати такі рейси. Що відбувається та чому? Які можуть бути наслідки цих дій? Портал "Коментарі" із цими питаннями звернувся до експертів.

Читайте також на порталі "Коментарі" - позаду 450 днів відкритої війни Росії проти України, наша країна зустріла, відбиваючи чергові атаки ворожих дронів. Почастішали останнім часом і ракетні обстріли. Втрачаючи ініціативу на землі, у тому числі в районі Бахмута, росіяни все частіше вдаються до тактики повітряного – дистанційного – терору. Експерти розповіли виданню "Коментарі" про головні висновки на цьому етапі війни, а також про перспективи подальшого розвитку подій.