Головна Новини Суспільство події Довбой*бів тупо перетворюють на шахідів: військові попередили чоловіків
commentss НОВИНИ Всі новини

Довбой*бів тупо перетворюють на шахідів: військові попередили чоловіків

Військові попередили українських чоловіків, які за гроші ФСБ готові палити приміщення ТЦК

сьогодні, 17:06
Поділіться публікацією:

Офіцер ЗСУ Дмитро Лиховій звернувся до тих українських чоловіків, які хочуть заробити "легких грошей", які їм обіцяють росіяни і, наприклад, занести вибухівку у ТЦК.

Довбой*бів тупо перетворюють на шахідів: військові попередили чоловіків

Вибух в ТЦК

"Заробити обіцяні гроші у вас не вийде. У двох поспіль випадках із підривами ТЦК — в Рівному і Кам'янці-Подільському — замовники дистанційно підірвали й самого виконавця злочину. І той, і інший — трупи. А якби мобілізувалися до ЗСУ, могли б жити. І заробити значно більше, ніж ті обіцяні руснею 30 срібників", — відзначив Лиховій у Фейсбуці.

При цьому він підкреслює, що підриви ТЦК не мають нічого спільного з "громадською помстою", як пишуть у соцмережах завчасно розкриті російські "консерви".

"Фактично, довбой*бів тупо розводять і перетворюють на несвідомих шахідів. Подекуди з незначною шкодою для військовослужбовців у ТЦК, зате з великим інформаційним вихлопом", — підкреслює офіцер.

Тобто, додає він, вибух "верблюда-камікадзе" стає лише фоном для значно суттєвішої операції – інформаційної, яку в соцмережах розкручують насамперед російські боти.

У свою чергу військовий Олександр Карп’юк відзначив, що чоловіки, які погоджуються за гроші підривати ТЦК, є відпрацьованим матеріалом.

"На вас, нешановні диверсанти за 20$ вашим фсбешним кураторам настільки пох*р, що вони готові підірвати вибухові пристрої разом з вами. Якщо не вірите — запитайте в дрантя, дрібними та не дуже частинами зараз розкиданих на деревах та будівлях біля ТЦК у Рівному та Кам’янець-Подільському", — підкреслив військовий.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, які групу українських чоловіків намагається використати ФСБ для своїх провокацій.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини